Plagne-soleil_hiver

Plagne Soleil (2050 m) 

Plagne Soleil, ukryté v srdci francouzských Alp a součást rozsáhlé lyžařské oblasti Paradiski, zve návštěvníky na nezapomenutelné dobrodružství ve sněhovém ráji. Toto malé lyžařské středisko, společně s dalšími středisky v ledovcové části La Plagne, tvoří síť propojenou moderními lanovkami, sjezdovkami a skibusy, nabízející skvělé možnosti pro zimní radovánky.

Plagne Soleil má co nabídnout jak začátečníkům, tak zkušeným lyžařům. Ze 132 sjezdovek v La Plagne, z nichž 73 jsou modré a 10 zelených, najdou začátečníci ideální podmínky pro zdokonalení svých dovedností na svazích. Pro zájemce o adrenalin a výzvy pak zdejší okolní kopce a ledovce slibují vzrušující zážitky.

La Plagne je proslulá svou obrovskou lyžařskou plochou, která nabízí stovky kilometrů tratí vedoucích skrz lesy, propasti a ledovce. V rámci Paradiski, která disponuje 425 km sjezdovek, z nichž 70 % leží nad 2000 m, jsou možnosti nekonečné. 

Pro běžkařské nadšence je La Plagne vítaným rájem. Většina běžeckých tras je zdarma, pouze nejdelší a nejnáročnější trasa „Champagny“ z Les Bauches do Plagne Bellecôte je zpoplatněna. Trasa vede těsně nad obcí Les Coches hustým lesem v průměrné nadmořské výšce 2000 m. Kratší okruh Plagne Soleil a oblast Montalbert jsou také skvělou volbou pro běžkařské dobrodružství.

Plagne Soleil představuje perfektní kombinaci pohodlného ubytování, bohaté nabídky lyžařských tras, moderní infrastruktury a zábavy. Pro ty, kteří hledají dokonalou zimní dovolenou, je Plagne Soleil tou správnou volbou. Připravte se na nekonečné lyžování, dobrodružství na běžkách a nezapomenutelné chvíle na svazích tohoto malého lyžařského ráje ve středu francouzských Alp.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.