MICHAL CITAVÝMC

Jmenuji se Michal Citavý. V životě jsem prošel řadou profesí.
Jako student jsem si přivydělával jako akreditovaný průvodce (tehdy) ČSSR a byla to práce, která mne bavila velice. V roce 2013 jsem se do turistického odvětví vrátil a zjistil, že mne tato práce baví snad více než před lety. V současné době se s nadšením dělím s klienty o svoji lásku ke Kambodži a okolním zemím, k jižní Africe, a v zimě moc rád pomáhám klientům jako delegát ve francouzských Alpách, na lyžařských pobytech. Svůj čas „spravedlivě“ dělím mezi Evropu, Asii a Afriku, pokud možno co nejčastěji za sluncem, v naturistických destinacích.
Věřím, že se spolu na některém z těchto míst potkáme a naplníme můj oblíbený slogan ‚Come as guests, leave as friends‘, neboli ‚Přijeďte jako klienti a odjíždějte coby přátelé‘.

 

Zuzka v letuZUZKA ENGELAGE

S přehledem a radostí pro objevování vás přivítám, mé jméno je Zuzana Engelage, a žiji již více než 25 let v srdci Jihoafrické republiky, kterou miluji tak, jako celou krásnou Afriku a pestré kouty Asie. Mým posláním je přinášet cestovatelskou radost a nezapomenutelné zážitky všem, kdo touží po poznání a dobrodružství.

V mém repertoáru se snoubí zkušenosti a vášeň – jsem licencovaná průvodkyně po všech devíti provinciích JAR, hrdá naturistka a nadšená objevovatelka nových tváří. Moje cesty mě zavedly do různých koutů světa, a právě tyto zkušenosti spojuji s prací pro CK SUNatur, kde se podílím na vytváření nezapomenutelných zážitků pro cestovatele.

Mé srdce patří nejen cestování, ale i lyžování, jízdě na kole a vychutnávání kvalitního vína.

Se mnou bude každý výlet nejen dobrodružstvím, ale i příležitostí k poznání nových přátel a vytvoření nezapomenutelných společných vzpomínek. Vzhůru na cesty!

 

 

erikaERIKA ČIČMANOVÁ

Jmenuji se Erika Čičmanová a inspiraci pro svou profesi výtvarnice a divadelnice sbírám nejčastěji na cestách. Miluji cestování a objevování nových míst, poznávání nových kultur a zvyků, lidí a jejich příběhů, užívám si na cestách především krás rozličných krajin přírody, ale i architektury a umění měst.
Mé poslání je předávat mé nadšení ze života a fascinace krásou světa dál, buď formou divadla, obrazů, nebo napřímo lidem okolo.
Těším se z poznávání každého nového místa i lidí a miluji vzájemné obohacování a propojování příběhů každého z nás.
A pozor, radost ze života a jeho poznávání je silně nakažlivá :)
Těším se na společné setkání v barevnosti světa.

 

OTA VEVERKAIMG_0004 Ota Selfie OEM_pp

Ota se vrací. Po delší přestávce, zaviněné kovidem, se do Kambodže vrací nejlepší český průvodce angkorskými chrámy a jinými památkami. Ota žil a pracoval 15 let v Kambodži jako fotograf, člen archeologického týmu v Angkoru a průvodce.„Nejprve jsem žil v severním Thajsku, kde bylo skutečně krásně. Potom jsem se ale vypravil na týden do Kambodže fotografovat zdejší úžasné chrámy a byla z toho láska na první pohled, a také nezapomenutelných 15 let života.K tomu se později přidalo setkání s archeologickým týmem, a tak jsem se dostal k práci snů, kdy člověk dělá to, co miluje a současně se tím může živit. Dělit se s ostatními o krásu a historii kambodžských památek je to nejlepší, co mě v životě potkalo.Těším se na vás a doufám, že až se setkáme v tajemné a mystické Kambodži, budu moci něco ze svých zkušeností a znalostí předat i vám.“

 

 

Radek_TraubRADEK TRAUB

Zdravím, jmenuji se Radek a s cestováním jsem spjatý již od dob studií. Postupně jsem zjistil, že se na škole dobře navazují kontakty, a kromě studia jsem začal objevovat svět spolu s přáteli. Na cestě se totiž poznáme nejlépe a v partě se to vždy lépe táhne. Zatím jsem navštívil 70+ zemí a stále objevuji další. Také se vracím na ty NEJ NEJ místa a rád Vás jimi provedu. Jsem fascinován různorodostí kultur a rozmanitostí přírody, a tak stále přemýšlím, kam vyrazit a jak vše co nejlépe vymyslet. Těším se na viděnou na společném výletě!.“
 


 

 

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.