Jsme cestovní kancelář založená v roce 2014, zaměřená na kvalitní zájezdy do míst, která většinou dobře známe.Původní zaměření na  naturistické pobyty jsme v roce 2021 jsme rozšířili o nabídku lyžařských zájezdů do Francie a také o exotiku, přesněji o nabídku zájezdů do jihovýchodní Asii a jižní Afriky, tedy do míst, kde jsme také "doma". Zájezdy s námi jsou plně zajištěny nejen povinným pojištěním proti úpadku CK, ale navíc i pojištěním odpovědnosti CK. Dokumenty jsou k nahlédnutí či ke stažení v menu pod záložkou "důležité odkazy"

Vaše dovolená bude i dovolenou bez starostí! Zařídíme Vám autobusovou dopravu nebo letenky do Vámi vybrané destinace, transfery na místě, spolehlivé cestovní pojištění s vysokým limitem krytí léčebných výloh, parkování na letišti v Praze, a další služby podle Vašich potřeb a přání. Většinu nabízených destinací známe osobně a proto rádi poradíme s výběrem optimální destinace. Máme pro vás službu "SUNatur Assistence", kdy v případě potřeby vám naši pracovníci poradí, přetlumočí, prostě pomohou. Nejste na to sami!

Lyžování ve francouzských Alpách

V katalogu Lyžování si vyberete z celé řady lyžařských středisek ve Francii. V nabídce máme zejména ta velká střediska, kterými je Francie proslulá: Tři údolí - Méribel, Val Thorens, Les Menuires, Paradiski - La Plagne a les Arcs, Tignes/Val d'isere, Les Sybelles a další. Nabízíme nejen oblíbené rezidence, ale i luxusnější hotely pro ty z vás, kteří se o dovolené chtějí nechat trochu (nebo hodně) rozmazlovat. Můžete si vybrat dopravu vlastním autem nebo s dopravou autobusovou či leteckou.

Naturistická (FKK) dovolená

V Katalogu Naturistická dovolená naleznete výběr míst, kde strávíte příjemný pobyt bez plavek. Naturistická rekreace získává mnoho nových příznivců a pobytová místa pro nudisty a naturisty se rychle plní. Oblíbené letní destinace bývají prakticky vyprodány již během února/března. U naturistických pobytů se určitě na 'Last minute' čekat nevyplatí!

Exotika - JV Asie

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v exotické Kambodži, nabízíme ještě jednu, v Česku zcela ojedinělou, výhodu. Naše sesterská CK Eco-trails Asia, Co. Ltd. se sídlem v Siem Reapu, v Kambodžském království, jen pár kilometrů od světově proslulého Angkor Watu, se postará na profesionální úrovni o Váš program nejen v Kambodži, ale také v Thajsku, nebo ve Vietnamu, Naší největší výhodou jsou zájezdy na míru, případně i jen vybrané služby.

Exotika - Jižní Afrika

Obdobnou nabídku máme pro Vás i pro případ, že si zvolíte destinaci v Jižní Africe! Tam se o Vás postará naše druhá sesterská CK Eco-Trails.africa - s česky mluvící průvodkyní či průvodcem. Vybírat tady opravude je z čeho: Krugerův národní par, třetí největší kaňon na světě na řece Blyde, "velká pětka" divokých zvířat ve stále ještě téměř neporušené přírodě, velryby, tučňáci, tuleni, skvělá vína,  a vinařství, některá existující už od 17. století. Naší největší výhodou jsou zájezdy na míru, případně i jen vybrané služby.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.