Ski_avec_vue_Croisette-Vincent_LOTTENBERG-33633 small

Les Menuires, nacházející se ve výšce 1850 m n.m. v údolí Vallée de Belleville spolu s Val Thorens, tvoří nedílnou součást největší lyžařské oblasti světa, Trois Vallées. Toto středisko nabízí širokou paletu lyžařských zážitků, které uspokojí jak začátečníky, tak i náročné lyžaře.

Les Menuires spojuje vysokou nadmořskou výšku s kvalitním systémem umělého zasněžování, což zajišťuje sněhovou pokrývku po celou zimní sezónu. S celkovou délkou 160 km skvěle upravených sjezdovek všech obtížností a různorodými terény nabízí středisko ideální podmínky pro lyžování.

Kromě lyžování můžete v Les Menuires využít mnoho dalších aktivit. Večerní lyžování v ceně skipasu, snowpark pro snowboardisty, freeride možnosti, aquacentra, kluziště, paragliding, kino, bary a restaurace - zde si každý najde svou zábavu.

Les Menuires je součástí Trois Vallées, což znamená, že s jedním skipasem získáte přístup k 600 km sjezdovek v celé oblasti, sen každého lyžaře. 

La Croisette a Les Bruyères jsou dvě hlavní čtvrti Les Ménuires. Bezplatné kyvadlové autobusy spojují La Croisette s čtvrtěmi Reberty 1850 a 2000, Le Hameau des Airelles, Les Fontanettes a Les Bruyères. Čtvrti Preyerand a Brelin jsou propojeny kabinovou lanovkou a vleky.

Typy sjezdovek: Alpské 77: 12 zelených, 35 modrých, 24 červených, 6 černých Běžecké tratě 4. Sáňkařská dráha 1

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.