Chcete-li strávit svoji naturistickou dovolenou trochu jinak, zajímavěji, dobrodružněji, pak je plavba na plachetnici pro Vás tou pravou volbou. Kapacita nabízených plachetnic se pohybuje od 6 do 10 osob. Je to ideální varianta pro rodinu nebo dvě, nebo pro skupinu přátel.

Trasu plavby si domluvíte na začátku s kapitánem podle délky Vašeho pobytu, místa vyplutí a pochopitelně podle Vašich přání. S plachetnicí pod vedením zkušeného kapitána (samozřejmě naturisty) se dostanete do míst, daleko od davů turistů. Nejčastějcím místem vyplutí je athénská marína. Koupání a kotvení v opuštěných zátokách na některém ze stovekřeckých ostrovů je zážitek, na který se nezapomíná. Loď má vybavenou kuchyni, takže teoreticky nemusíte za celou dovoloenou "do civilizace". Můžete ovšem trávit večery v rušnějších městečcích na ostrovech či pobřeží a užít si středomořské kuchyně v některé z nesčíslných resturací. Výběr je jen na Vás!

Pokud Vás láká představa dovolené s pohupující se palubou pod nohami a večerů s těmi největšími a nejjasnějšími hvězdami nad hlavou, tak neváhejte  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte našeho kontaktaktního formuláře.