28.12.2022 | Citavý Michal
Udělejte si léto uprostřed zimy a pojeďte s námi do JV Asie. Spojte naturistickou dovolenou s poznáváním exotických míst a lahodné kuchyně! V této části světa jsme doma a naše CK Eco-Trails Vám zprostředkuje nevšední zážitky.

Máme pro Vás tip na dovolenou v JV Asii, kde můžete zkombinovat skvělý naturistický pobyt s poznáváním exotických zemí – Thajska, Kambodži nebo Vietnamu. Počasí je celoročně teplé, sezóny se dělí na deštivou – cca červenec – září, a suchou, říjen až červen. I když v posledních letech s námi počasí žertuje i v Asii.

S naturistickou částí pro Vás máme několik nabídek. Určitě můžeme doporučit rezort Oriental Beach Village, úplně první naturistický rezort v Asii, nacházející se přímo na písečné pláži na pobřeží teplého Andamanského moře. Je otevřený teprve od 1.12.2022 a nám se při naší návštěvě líbil moc a moc. Velmi prostorné ubytování, dobrá snídaně v ceně, velký bazén a k moři jen několik kroků. Při odlivu o něco dál 😉 Nachází se na malém ostrůvku Ko Kho Khao a z letiště na Phuketu – nebo i odjinud z Phuketu – Vám zajistíme transfer do rezortu a zpět. Umístění rezortu na Ko Kho Khao je pro někoho výhodou a pro jiného určitou nevýhodou. Ostrůvek je opravdu malý, a mnoho atrakcí na něm nenajdete. Místní koloniál a restaurace ve 2-3 sousedních rezortech je skoro vše, co na ostrově najdete. Na druhou stranu je tam dostatek soukromí a pláž je jen pro hosty rezortu a opravdu bez plavek.

Pokud upřednostňujete rušnější lokalitu, doporučujeme velmi pěkný a moderní rezort na Phuketu, Peace Blue Naiharn. Není na pláži, ale ve vnitrozemí kousek cesty od pláže Naiharn. Má pěkný bazén, několik druhů ubytování, skvělé snídaně v ceně a za vraty rezortu vše, co v Thajsku očekáváte. Restaurace, street food, masáže, obchody, …

Pak je zde ještě taková „zlatá střední cesta“. Villa Khao Manee. Po týdnu pobytu se nám z ní opravdu nechtělo odjíždět. Jen tři km od pláže necelých 5 km od letiště nabízí jak rušný život Phuketu tak naprosté soukromí vily se dvěma ložnicemi, kdy z té hlavní vkročíte rovnou do vlastního, soukromého bazénu.

Když o tom tak přemýšlíme, líbilo s nám na všech třech místech a tak možná navštivte všechna tři, ať můžete vyhodnotit přednosti sami za sebe.

Nalezli jsme pro Vás také báječné naturistické ubytování i v Kambodži, v Siem Reapu, jen několik km od světoznámých chrámů Angkoru, vily de Sarann. Každá se soukromým bazénem na střeše, kde se můžete koupat, opalovat či grilovat jak se vám zlíbí.

Tím se postupně dostáváme i k té doplňkové, nenaturistické, poznávací části. Tu Vám s potěšením pomůžeme naplánovat a zařídit přesně na míru, podle Vašich představ. Máme na to sesterskou CK Eco-Trails Asia, která je v této části světa doma.

Takže třeba v Siem Reapu můžete strávit týden, vždy jeden den relaxovat u bazénu a další den poznávat chrámy, plovoucí vesnice, jezero Tonle Sap, přehradu z 11. století West Barray, národní park Phnom Kulen, atd.

Při přeletech se zastavíte v Bangkoku a zkušený český průvodce se s Vámi podělí o svoji lásku k tomuto úžasnému městu a o znalosti, které má jen člověk, který tam žije již mnoho let. Z Ko Kho Khao to není daleko do národního parku Khao Sok, kde 2-3 dny určitě vydržíte a budete litovat, že již odjíždíte. Návštěvu NP lze s výhodou spojit s cestou do Oriental Beach Village nebo zpět.

Možností je nespočet a mnoho návštěvníků tohoto exotického regionu si více než vystačí s kulinářskými zážitky, světoznámými masážemi, mořem a příznivým klimatem.

Neváhejte napsat nebo zavolat a naplánujeme společně Vaši dovolenou, na kterou nezapomenete!

 

Oriental Beach Village, Phuket - Ko Kho Khao https://www.sunatur.eu/fkk/thajske-kralovstvi/ko-kho-khao/oriental-beach-village/oriental-beach-village-naturist-resort

Peace Blue Naiharn, Phuket http://sunatur.cz/cs/naturisticka-dovolena/thajsko/phuket/peace-blue-naturist-rezort-naiharn-beach-phuket

Khao Manee, Phuket http://sunatur.cz/cs/naturisticka-dovolena/thajsko/phuket/vila-khao-manee

De Sarann, Siem Reap https://www.sunatur.eu/fkk/kambodzske-kralovstvi/siem-reap/de-sarann-villas

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.