Post Message
 

Captcha Image


Jiří Jarolím
Dobrý den. Chtěli bych touto cestou upřímně poděkovat p. Citavému za velmi vstřícný a profesionální přístup při řešení naší dovolené. Přesto, že jsme poptávali (poprvé) levnou dovolenou v chorvatském kempu, setkali jsme se s neuvěřitelnou, nadstandardní ochotou a starostlivostí. A to až ve formě osobní návštěvy a setkání na místě samém. Bylo nám ctí se osobně seznámit. Letos budeme řešit dovolenou opět a jedině s CK Sunatur. Těšíme se na další krásnou dovolenou. Hodně úspěchů a spokojených zákazníků, přinejmenším spokojených tak, jako jsme byli my, přejí Jarolímovi

Friday, 05 January 2018

Vážený pane Jarolíme, udělali jste nám radost hned dvakrát - že se Vám dovolená líbila a samořejmě Vaší velkou pochvalou. Bude nám potešením zajistit i letošní dovolenou k Vaší spokojenosti.


Monday, 08 January 2018
Vladimír Jíra
Dobrý den,děkujeme CK Sunatur za příjemě strávenou dovolenou v Koversádě v Chorvatsku.Moře krásně čisté,příjemná obsluha v restauracích.Moc se nám líbil výlet lodí do Limského zálivu a miss Koversáda.Všem doporučuji je tam opravdu krásně.

Saturday, 02 September 2017

Dobrý den pane Jíro, moc si vážíme vaší pochvaly. Jsme rádi že se Vám v Koversádě líbilo. Je to jedno z našich oblibených středisek. Budeme rádi, pokud si Vaši příští dovolenou objednáte zase u naší CK :-)


Saturday, 02 September 2017
Luděk Scháněl
Pan Darebník nám zařídil supr dovolenou v Chorvatsku v Koversádě.Pláže ůžasný všude čisto,měli jsme to s polopenzí a snídaně a obědy naprosto bez chyby výýborný jídla velká pochvala kuchařům.Čisté nádherné moře,kousek od kempu městečko Vrsar moc hezké.Negativa,je tam dráž,ale je tam opravdu krásně.Děkujeme panu Darebníkovi,moc jsme si to užili.

Sunday, 20 August 2017

Dobrý den, děkujeme za Váše milé hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s dovolenou i se službami naší CK spokojen.


Monday, 21 August 2017
Anna

Dobrý den, velmi děkuji za super dovolenou, kterou jsme prožili i s manželem koncem srpna 2016 na ostrově Zakyntos. Ubytování jsme měli v krásném rodinném hotelu "Naturist Panorama hotel." Pokoj i celý hotel čistý, velmi příjemný personál, výborné snídaně a chutné, teplé večeře s příjemnou obsluhou. Odlet - přímý let z Brna na letiště Zakyntos, kde nás taxi služba z hotelu vyzvedla a zavezla na náš hotel,nacházející se v krásně udržované zahradě, s vlastním bazénem s čistou vodou a s nádherně kvetoucími keři všech barev. Z hotelu jsme chodili denně na písečnou pláž Gerakas, překrásná, čistá, mělký vstup do moře.....zpáteční let opět v pohodě. Často s láskou vzpomínáme a děkujeme p. Darebníkovi, který nám tuto pohádkovou dovolenou perfektně zařídil.


Thursday, 01 December 2016
Petr

Chci poděkovat za vzorně zorganizovanou dovolenou na Fuerteventuře, kde všechno perfektně klaplo, od příletu, kde jsme si vyzvedli auto, v hotelu, kde nás přivítali přípitkem, skvělým ubytováním a vzornými službami. Takto jsme si dovolenou představovali. Ještě jednou díky.


Sunday, 20 November 2016
Caroline

My family and me had the pleasure to wittnes Myanmar from the board of a fine sail-boat and I can't imagine a more awesome experience than this one! One boat, unspoiled nature everywhere and us, completely naturistic haha. Thanks a lot to both, sunatur.eu and their asia-specialist-partner eco-trails.asia !


Wednesday, 28 January 2015
Martina

Chci vám poděkovat. Za zorganizování, i za trpělivou pomoc při plánování celé akce. Vaše rady nám fakt pomohly. Navštívili jsme oba 'nahaté' rezorty v Thajsku a navíc jsme využili nabídky na doplňkový program v Thajsku a v Kambodže. Celá dovolená se nám moc líbila, všechno klapalo, jak mělo. Vlastně byla jen jedna, ale zato vážná chyba - bylo to moc krátké ;-) Vůbec se nám ze sluníčka nechtělo domů... Tak to snad zase někdy zopakujeme. Jen tak dál!


Tuesday, 16 December 2014
Michal - SUNatur

Zdravím, Martino. Moc děkujeme za Vaši milou zprávu a máme skutečně radost, že se Vám dovolená vydařila a líbila. Místa, která jste navštívili znám a mám je taky rád. Těšíme se na Vaši další cestu s námi!


Wednesday, 17 December 2014
Roman

Ahoj, výlet do Therme Erding byl super. V saunách se nám líbilo tolik, že jsme málem nestihli ani vyzkoušet tobogány v akvaparku. Před cestou nám připadalo, že je pobyt naplánovaný na příliš dlouho, ale do půlnoci to uteklo jak voda. Moc rádi se tam zase někdy vrátíme.


Monday, 08 December 2014
Powered by Phoca Guestbook