Jsme cestovní kancelář, zaměřená na nudistické, naturistické pobyty již od roku 2014. V roce 2021 jsme rozšířili nabídku o lyžařské zájezdy a o exotiku (jihovýchodní Asii a jižní Afriku). Zájezdy s námi jsou plně zajištěny nejen povinným pojištěním proti úpadku CK, ale navíc i pojištěním odpovědnosti. Dokumenty jsou k nahlédnutí či ke stažení v záložce "Kontakt".

Nabízíme výběr příjemných, kvalitních pobytových míst příznivcům naturismu, či nudismu, v rozmanitých destinacích, v přirozeném životním stylu, známém též pod německou zkratkou FKK (Freikörperkultur). Se všemi nabízenými hotely, rezorty či kempy máme přímé smlouvy, bez prostředníků, kteří Vaši dovolenou zbytečně prodražují. Řadu z nich známe z vlastních zkušeností. Vaše naturistická dovolená prostě začíná zde.

V záložce "Naturistická dovolená" naleznete výběr míst, kde strávíte příjemný pobyt bez plavek. Naturistická rekreace získává příznivce a pobytová místa pro nudisty a naturisty se rychle plní. Oblíbené letní destinace bývají prakticky vyprodány již během března/dubna. U naturistických pobytů se zpravidla na 'Last minute' čekat nevyplatí!

Vaše dovolená bez textilu bude i dovolenou bez starostí! Zařídíme Vám letenky do Vámi vybraného střediska, spolehlivé cestovní pojištění s vysokým limitem krytí léčebných výloh, parkování na letišti v Praze, transfery v zahraničí nebo půjčení auto a další služby podle Vašich potřeb a přání. Většinu nabízených destinací známe osobně a rádi poradíme s výběrem.

V záložce "Lyžování" si vyberete celou řadu lyžařských středisek ve Francii. Můžete si vybrat dopravu vlastním autem nebo s dopravou autobusovou či leteckou.

Pokud se rozhodnete pro naturistickou dovolenou v exotické Kambodži, Thajsku, Myanmaru (Barmě), Laosu nebo Vietnamu, nabízíme ještě jednu, v Česku zcela ojedinělou, výhodu. Naše sesterská CK Eco-trails Asia, Co. Ltd. se sídlem v Siem Reapu, v Kambodžském království, jen pár kilometrů od světově proslulého Angkor Watu, se postará na profesionální úrovni o Váš program před i po naturistické rekreaci! Obdobnou nabídku máme pro Vás i pro případ, že si zvolíte destinaci v Jižní Africe! Tam se o Vás postará - s česky mluvící průvodkyní či průvodcem - druhá sesterská CK Eco-Trails.africa. V obou případech lze skvěle spojit naturistickou dovolenou s objevováním exotických destinací, i když už nikoliv naturisticky.

 

 

FKK   nudismus     vritomartis    naturismus    bagheera    nudista    valalta    naturista    istrie    nudistická    plavby    naturistická    ada bojana    dovolená    koversada    pobyt     panorama hotel    zájezd     vera playa    exotika    lanzarote    nudisti    vassaliki    bez plavek    zakynthos    jachta     chorvatsko    naturisti    korsika    letenky    kemp    katamarán    pláž    itálie    levné letenky    lázně    thajsko    španělsko     nuda pláž    mergui     rhodos    kanárské ostrovy    kréta    aquapark     řecko    chiang mai    terme banovci    jihoafrická republika  fuerteventura  mergui    francie    jadran    moře   jachting  monte marina fkk  pizzo greco