Při volbě dopravy je třeba vzít v úvahu především vzdálenost zvolené destinace. Není to ale jediné hledisko, zaleží i na spoustě dalších věcí. Podívejme se společně, jaké jsou možnosti.

Na kratší vzdálenosti - po Evropě - bývá často výhodné použití vlastního auta. Tímto způsobem můžete na cestovném ušetřit, zejména pokud cestuje více osob najednou, aby auto víceméně zaplnili. Výhodou je také možnost "za stejné peníze" auto zaplnit vším potřebným i nepotřebným, co vám může dovolenou zpříjemnit. Také záleží jen na vás, kdy a kde si uděláte zastávku na odpočinek a občerstvení nebo zda po cestě navštívíte ještě nějaké místní zajímavosti. V neposlední řadě pak máte na místě, kde budete trávit dovolenou, auto neustále k dispozici pro nejrůznější výlety a objevování okolních krás.

Na druhou stranu, pokud zvolíte vlak či autobus (případně letadlo, které oproti obecným představám může být cenově stejně výhodné či dokonce výhodnější než pozemní doprava), můžete cestu namísto za volantem strávit třeba četbou nebo spánkem, nemusíte řešit parkování na místě, odpadnou i obavy z toho, že vozidlo utrpí poruchu, kterou budete muset v cizině řešit.

Do destinací vzdálenějších (zpravidla dále než 1000-1500km) lze doporučit letadlo, zejména z důvodu úspory času.

Nejrůznější typy dopravy (tedy nejen leteckou, ale i pozemní) si můžete pohodlně a výhodně objednat na našem webu www.zajimaveletenky.cz