Ode dneška můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pobyty v oblíbené Valaltě! Nyní si lze vybrat termín i typ ubytování, navíc se slevou "First Minute" 5%. Last minute pobyty a slevy nebudou, loni byly určité typy apartmánu vyprodány na srpnové termíny již na přelomu listopadu a prosince. Záloha jen 500,- Kč/os, doplatek před odjezdem.

Naturistická dovolená bývá spjatá s pobytem na pláži u moře. Máme pro Vás tip. Zkuste horský hotel Lührmann - perla Ramsau pod ledovcem Dachstein! Můžete nakombinovat naturismus s túrami po horácha lenošením bez plavek u bazénu či na terase. Nebo "jen" využít jako prima přestávku cestou do oblíbeného Chorvatska. A pochopitelně se jedná i o báječnou destinaci na zimní lyžařskou dovolenou.

P.S. Vinný sklep stojí za návštěvu sám o sobě ;-)

Dovolená na jachtě - samozřejmě bez plavek - má kouzlo navíc. Kdo zažil noc na moři pod hvězdami ozářenou oblohou, ví, o čem mluvím. Najdete si opuštěnou zátoku v teplém moři jen a jen pro sebe! Můžete si vybrat plavby na jachtě se zkušeným kapitánem v exotickém Andamanském moři, v Řecku, Chorvatsku nebo na vyžádání i v jiných 'revírech'.Ideální pro rodinu nebo skupinu přátel. Na palubě si můžete užíva lenosšení, teplého moře a sluníčka. Nebo se chcete naučit jachtu ovládat, případně se v mořeplavbě zdokonalit? Naváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Zkuste první naturistickou restauraci v Paříži, ve 12. arrondissmentu. Silvestrovská oslava bude od 21:00 do 05:00. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. lze již nyní, cena €150/os. Pouze 40 míst a rychle mizí!!

Se zármutkem Vám oznamujeme, že oblíbený resort Natur Playa na Mallorce není od sezóny 2018 naturistický.

Jedno z úplně nejoblíbenějších středisek našich klientů - Valalta - zveřejnila ceny pro příští sezónu. Velice doporučujeme, abyste dlouho neotáleli a rezervovali si pobyt co nejdříve, zejména pokud plánujete pobyt v červenci a srpnu. Pobyt se Vám zlevní o 5% FM slevu a k zajištění rezervace stačí záloha 1.000,- Kč. Poptat pobyt můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Naturistický kemp Levendula u maďarského jezera Balaton v Balatonakali nabízí slevu 10% pro držitele platné známky INF/FNI, tedy pro členy naturistické federace. Využijte příležitost a přijeďte si užít krásnou dovolenou. Kromě velice příjemného kempu oceníte i maďarskou kuchyni a vynikající vína, za velice přijatelné ceny. Poptat pobyt můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ti, kdo se nezúčastnili, mají čeho litovat! Navzdory předpovědi jsme nezmokli na kolech ani jednou, dvakrát pršelo v noci, ale ujeté kilometry spolu s příjemným šuměním deště nás ukolébávalo ku spánku. Dobře udržovaná stezka vedoucí malebnými vesničkami, historickými městy a hlavně půvabnou krajinou lužních lesů okouzlila všechny spolucyklisty. Na pár fotek se můžete podívat zde a příště pojeďte taky!

Přidali jsem novou senzační destinaci - kemp Bunculuku, jen pár kousek od Bašky, na ostrově Krk, kam dojedete přes most, v Chorvatsku. Kemp je přímo na pláži, na pobřeží průzračného Jadranu Popis je zde.

Přidali jsem novou báječnou destinaci - kemp Istra, jen pár km od Poreče, na Istrii, v Chorvatsku. Kemp je přímo na pláži, na pobřeží průzračného Jadranu (1500m vlastní pláže!) Popis je zde.