Zkuste první naturistickou restauraci v Paříži, ve 12. arrondissmentu. Silvestrovská oslava bude od 21:00 do 05:00. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. lze již nyní, cena €150/os. Pouze 40 míst a rychle mizí!!

Rádi bychom Vám oznámili, že oblíbený resort na Mallorce Natur Playa nebude od sezóny 2018 naturistický.

Jedno z úplně nejoblíbenějších středisek našich klientů - Valalta - zveřejnila ceny pro příští sezónu. Velice doporučujeme, abyste dlouho neotáleli a rezervovali si pobyt co nejdříve, zejména pokud plánujete pobyt v červenci a srpnu. Pobyt se Vám zlevní o 5% FM slevu a k zajištění rezervace stačí záloha 1.000,- Kč. Poptat pobyt můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Naturistický kemp Levendula u maďarského jezera Balaton v Balatonakali nabízí slevu 10% pro držitele platné známky INF/FNI, tedy pro členy naturistické federace. Využijte příležitost a přijeďte si užít krásnou dovolenou. Kromě velice příjemného kempu oceníte i maďarskou kuchyni a vynikající vína, za velice přijatelné ceny. Poptat pobyt můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ti, kdo se nezúčastnili, mají čeho litovat! Navzdory předpovědi jsme nezmokli na kolech ani jednou, dvakrát pršelo v noci, ale ujeté kilometry spolu s příjemným šuměním deště nás ukolébávalo ku spánku. Dobře udržovaná stezka vedoucí malebnými vesničkami, historickými městy a hlavně půvabnou krajinou lužních lesů okouzlila všechny spolucyklisty. Na pár fotek se můžete podívat zde a příště pojeďte taky!

Přidali jsem novou senzační destinaci - kemp Bunculuku, jen pár kousek od Bašky, na ostrově Krk, kam dojedete přes most, v Chorvatsku. Kemp je přímo na pláži, na pobřeží průzračného Jadranu Popis je zde.

Přidali jsem novou báječnou destinaci - kemp Istra, jen pár km od Poreče, na Istrii, v Chorvatsku. Kemp je přímo na pláži, na pobřeží průzračného Jadranu (1500m vlastní pláže!) Popis je zde.

Při cestě domů z Lemon Tree Rezortu na Phuketu (napíšeme o něm příště) jsme měli v Bangkoku 22 hodin na přestup. Rozhodli jsme se proto navštívit Barefeet Naturist Resort, jen půlhodinky cesty od letiště. Dobře jsme udělali. Dostali jsme výbornou snídani, pokoj s vlastní koupelnou a po celém areálu rychlou WiFi. A tak jsme se slunili na lehátcích u bazénu, občas si pustili vířivku, když jsme měli žízeň vybrali jsme si z dobře vybavené lednice. Protože jsme neměli chuť se oblékat, tak jsme si objednali z rozsáhlého jídelníčku. Jídlo je zajištěno donáškovou službou z blízké restaurace, chutnalo nám a cena byla příznivá. Naši hostitelé byli skvělí, pomohli a poradili, jak jen mohli. Díky! Jediné, co jsme nevyzkoušeli, byla masáž přímo v rezortu, ale příště si ji určitě nedáme ujít. Bylo to moc příjemné rozloučení s Asie před návratem do sychravé Evropy. Moc doporučujeme!

Toto překvapiilo i nás! Z Valalty nám dnes (2.12.2016) napsali, že apartmány VC a LB4 na tři námi poptávané termíny v srpnu 2017 jsou už vyprodány!! Tak neváhejte a objednejte včas. Last minute pro naturistické rezorty skoro nikdy nefunguje...

Přidali jsme novou, skvělou destinaci! V Thajsku, na ostrově Phuket, omývaném teplým Andamanským mořem, je pro Vás připraven rezort Lemon Tree.  Popis nalezenete zde, neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. už dnes! Také se můžete podívat na fotografie rezortu, tady nebo zde. Nejlepší doba na návštěvu je období říjen - březen.