Tak jsme navštívili tento nejnovější thajský rezort abychom vám mohli podat objektivní zprávy z první ruky. Je jediný rezort nejen v Thajsku, ale v celé Asii, který je přímo na pláži, na březích Andamanského moře. Ideální dovolená pro opravdové naturisty – malý, turisty příliš nenavštěvovaný ostrov, asi 2-3 hodiny cesty z Phuketu. Nejlepší období k návštěvě je listopad březen, kdy je teplota vody i vzduchu kolem 30°C. Podívejte se na fotky a neváhejte s objednávkou
 
 
(Nejen) pro ty, kdo nechtějí absolvovat dlouhou cestu autem z Česka na Istrii máme tajný tip. Rodinný hotel Vritomartis na Krétě! Letecky do Heraklionu nebo Chanie, na letišti Vás bude čekat auto z půjčovny nebo hotelový řidič zajišťující transfer. Pak už jen teplé moře nebo bazén, skvělá domácí kuchyně, výborně zásobený vinný sklep 🙂 Zasloužená dovolená. Nyní s FM slevou, tak neváhejte a napište, kdy poletíte 🛩
 
 

Je pravá chvíle objednat plavbu plachetnicí. Ideální dovolená pro naturisty - s rodinou, nebo skupinkou přátel. Že nemáte kapitánskou licenci? Nevadí, postará se o Vás zkušený mořský vlk, navíc naturista :-) Zvolit můžete různé "revíry", od Chorvatska, přes Andamanské moře v Thajsku nebo třeba řecké ostrovy. Stačí napsat data a Vaší oblíbenou destinaci!

Ode dneška můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pobyty v oblíbené Valaltě! Nyní si lze vybrat termín i typ ubytování, navíc se slevou "First Minute" 5%. Last minute pobyty a slevy nebudou, loni byly určité typy apartmánu vyprodány na srpnové termíny již na přelomu listopadu a prosince. Záloha jen 1000,- Kč/os, doplatek před odjezdem.

S radostí sdělujeme, že v Thajsku byl otevřen úplně nový rezort, navíc úplně první přímo na pláži Andamanského moře!   Oriental Beach Village Phuketse nachází na ostrově Ko Kho Khao 90 km od mezinárodního letiště na  Phuket a 60 km od národního parku Khao Sok. Potápěčský ráj - Similanské ostrovy, též národní park je jen 40 Nm vzdálený. Detailní popis bude brzy následovat, ale chceme Vás informovat co nejdříve - pomalu začíná ten pravý čas na návštěvu - od října do dubna.  Pošlete nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Vaši dovolenou snů hned zarezervujeme :-)

S politováním oznamujeme, že báječná destinace - kemp Istra, jen pár km od Poreče, na Istrii, v Chorvatsku přestala od sezóny 2019 být naturistická, už pouze textilní :-(

Poslední šance!!!

Naturistický rezort Valalta je již dlouho zcela vyprodán na hlavní prázdninové měsíce, nicméně se právě uvolnily tyto tři kapacity:

Bungalov S 6. - 16.7.2019
Mobilhome 6. - 20.7.2019
Apartmán VC 13. - 23.7.2019

Využijte této výjimečné příležitosti a zarezervujte si svou dovolenou snů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přidali jsme novou, skvělou destinaci! V Thajsku, na ostrově Phuket, omývaném teplým Andamanským mořem, je pro Vás připraven naturistický rezort Peace Blue.  Popis nalezenete zde, neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. už dnes! Také se můžete podívat na fotografie rezortu, tady nebo zde. Nejlepší doba na návštěvu je období říjen - březen.

Ode dneška můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pobyty v oblíbené Valaltě! Nyní si lze vybrat termín i typ ubytování, navíc se slevou "First Minute" 5%. Last minute pobyty a slevy nebudou, loni byly určité typy apartmánu vyprodány na srpnové termíny již na přelomu listopadu a prosince. Záloha jen 500,- Kč/os, doplatek před odjezdem.

Naturistická dovolená bývá spjatá s pobytem na pláži u moře. Máme pro Vás tip. Zkuste horský hotel Lührmann - perla Ramsau pod ledovcem Dachstein! Můžete nakombinovat naturismus s túrami po horácha lenošením bez plavek u bazénu či na terase. Nebo "jen" využít jako prima přestávku cestou do oblíbeného Chorvatska. A pochopitelně se jedná i o báječnou destinaci na zimní lyžařskou dovolenou.

P.S. Vinný sklep stojí za návštěvu sám o sobě ;-)