Naturistické rezorty snů, chorvatská Valalta, Koversada a Solaris  zahájily prodej sezóny 2023. Neváhejte a rezervujte co nejdřívě, kapacity se vyprodávají velice rychle, zejména pro prázdninové měsíce! Okamžitá rezervace online! Nyní navíc sleva FM 9%! Záloha jen 2000,- Kč/os a doplatek 35 dnů před Vaším odjezdem!!

Pojeďte s námi do Jižní Afriky, do 3* rezortu SunEden, kde kromě celé řady daslších atrakcí je i devítijamkové golfové hřiště. Dresscode v SunEdenu je bez oděvu, takže budete potřebovat jen vhodný krém s vysokým ochranným faktor a dobré boty. Zatím je to "bush golf course", ale na vylepšování se usilovně pracuje. Místo sekačky na trávník se po hřišti pohybuje spousta antilop :-)

Léto skončilo a ochlazuje se. Pojeďte s námi do tepla, na jižní polokouli. Již za 46 700,- Kč na dva týdny! Podrobnosti a objednávka zde.

Již jen do 15. září můžete rezervovat skvělou rezidenci Les Balcons de Belle Plagne, která se nachází přímo na sjezdovce, v oblasti La Plagne se 240km sjezdovek. Možnost rozšíření skipasů na oblast Paradiski, s více než 420km sjezdovek. Náš tip! Podrobnosti a fotky jsou zde.

Venku zuří léto a tak nastává čas myslet na zimu 😉

Máme pro Vás báječné vily na ostrově Phuket, ideální pro naturisty, s vlastním bazénem, kousek on jedné z nejkrásnějších pláží - Naiyang beach. Kromě toho lze pohodlně dojít na ukrytou pláž jen 30 minut pěšky, kde skoro nikdy nejsou další návštěvníci. Vily mají dvě nebo tři ložnice, velký obývák, vybavenou kuchyni, příjemnou zahradu s krytou terasou - prostě dokonalé místo pro Vaši dovolenou. Navíc lze dobře zkombinovat třeba s dvoudenní prohlídkou Bangkoku s českým či slovenským proůvodcem, zajet na několik dní do kambodžského Siem Reapu (let jen 55 minut) a shlédnout úžasné chrámy Angkoru, podívat se na plovoucí vesnice na jezeře Tonle Sap nebo vyzkoušet trek do džungle, třeba s přespáním v hamace.

Náplň práce - ze začátku
 
zadávání nových destinací
zadávání zájezdů
úpravy našich webových stránek
telefonní komunikace
 
Po získání zkušeností
 
komunikace s klienty
práce s rezervačním systémem
 
AJ a ŽL podmínkou, další jazyk výhodou. Lze i na zkrácenou pracovní dobu, pouze home office.

 

Tak evropských klientů v SunEden, JAR, přibývá. Využívají to, že stačí cestovní pas a PCR test, netřeba očkování, boostery, potvrzení o prodělaných spalničkách, atd. Je zde léto a super rezort. 'Velká pětka' divokých zvířat jen pár km od rezortu, v rezervaci Dinokeng. 17 denní zájezd za 29.990,- Kč/os.!!! (při alespoň dvou osobách). Cena zahrnuje ubytování v kategorii Lux, letenky Praha - Johannesburg-Praha, transfer z letiště do rezortu a zpět, pojištění naší CK proti úpadku. Odlet každý pátek ve večerníchh hodinách, naposledy 1.4.2022. Množství fakultativních výletů s česky mluvící průvodkyní. Možnost dohodnout délku cesty i program na míru. Utečte ze zimního Česko za sluncem a teplem!

Podrobnější popis je zde

 

🇨🇿 S potěšením sdělujeme všem našim klientům a příznivcům, že CK Sunatur má prodloužené zákonné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře. Nad rámec zákonného pojištění má naše CK i Pojištění obecné odpovědnosti, což v případě nezaviněných problémů významně usnadňuje a urychluje odškodnění našich klientů.
 
Připomínáme, že ještě je čas objednávat lyžařské pobyty ⛷ a už je pravý čas objednávat letní dovolenou 🏖 !

Nově nabízíme 43' plně vybavenou plachetnici (13.10 m / šíře 4,00m / 3+1 kabinys / 3 WC / 3+1 sprchy) se základnou v Athénách, s místním, anglicky mluvícím, zkušeným kapitánem, který je též naturista pro naturistické plavby. Loď je ideální pro až 7 hostů. Cena začíná od €2449,- na týden (v závislosti na termínu). Budete pryč od davů (a Covidu-19), v romantických, opuštěných zátokách nebo v půvabných rybýřských vesničkách, to je na Vaší volbě. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nám nebo použijt náš kontaktní formulář.

Castillo de Papagayo, v lokalitě Charco del Palo na španělském ostrově Lanzarote, který je součástí oblíbených Kanárských ostrovů, je nejnověším přírůstkem v naší nabídce naturistických pobytů.