Nejde o naturistickou dovolenou, ale o super lyžařský zájezd do Francie za výbornou cenu a tak věříme, že řadu z Vás zaujme a potěší.  Podrobnosti najdete zde. Neváhejte a pošlete nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Vaši dovolenou snů hned zarezervujeme :-)

S radostí sdělujeme, že v Thajsku byl otevřen úplně nový rezort, navíc úplně první přímo na pláži Andamanského moře!   Oriental Beach Village Phuketse nachází na ostrově Ko Kho Khao 90 km od mezinárodního letiště na  Phuket a 60 km od národního parku Khao Sok. Potápěčský ráj - Similanské ostrovy, též národní park je jen 40 Nm vzdálený. Detailní popis bude brzy následovat, ale chceme Vás informovat co nejdříve - pomalu začíná ten pravý čas na návštěvu - od října do dubna.  Pošlete nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Vaši dovolenou snů hned zarezervujeme :-)

S politováním oznamujeme, že báječná destinace - kemp Istra, jen pár km od Poreče, na Istrii, v Chorvatsku přestala od sezóny 2019 být naturistická, už pouze textilní :-(

Poslední šance!!!

Naturistický rezort Valalta je již dlouho zcela vyprodán na hlavní prázdninové měsíce, nicméně se právě uvolnily tyto tři kapacity:

Bungalov S 6. - 16.7.2019
Mobilhome 6. - 20.7.2019
Apartmán VC 13. - 23.7.2019

Využijte této výjimečné příležitosti a zarezervujte si svou dovolenou snů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přidali jsme novou, skvělou destinaci! V Thajsku, na ostrově Phuket, omývaném teplým Andamanským mořem, je pro Vás připraven naturistický rezort Peace Blue.  Popis nalezenete zde, neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. už dnes! Také se můžete podívat na fotografie rezortu, tady nebo zde. Nejlepší doba na návštěvu je období říjen - březen.

Ode dneška můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pobyty v oblíbené Valaltě! Nyní si lze vybrat termín i typ ubytování, navíc se slevou "First Minute" 5%. Last minute pobyty a slevy nebudou, loni byly určité typy apartmánu vyprodány na srpnové termíny již na přelomu listopadu a prosince. Záloha jen 500,- Kč/os, doplatek před odjezdem.

Naturistická dovolená bývá spjatá s pobytem na pláži u moře. Máme pro Vás tip. Zkuste horský hotel Lührmann - perla Ramsau pod ledovcem Dachstein! Můžete nakombinovat naturismus s túrami po horácha lenošením bez plavek u bazénu či na terase. Nebo "jen" využít jako prima přestávku cestou do oblíbeného Chorvatska. A pochopitelně se jedná i o báječnou destinaci na zimní lyžařskou dovolenou.

P.S. Vinný sklep stojí za návštěvu sám o sobě ;-)

Dovolená na jachtě - samozřejmě bez plavek - má kouzlo navíc. Kdo zažil noc na moři pod hvězdami ozářenou oblohou, ví, o čem mluvím. Najdete si opuštěnou zátoku v teplém moři jen a jen pro sebe! Můžete si vybrat plavby na jachtě se zkušeným kapitánem v exotickém Andamanském moři, v Řecku, Chorvatsku nebo na vyžádání i v jiných 'revírech'.Ideální pro rodinu nebo skupinu přátel. Na palubě si můžete užíva lenosšení, teplého moře a sluníčka. Nebo se chcete naučit jachtu ovládat, případně se v mořeplavbě zdokonalit? Naváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Zkuste první naturistickou restauraci v Paříži, ve 12. arrondissmentu. Silvestrovská oslava bude od 21:00 do 05:00. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. lze již nyní, cena €150/os. Pouze 40 míst a rychle mizí!!

Se zármutkem Vám oznamujeme, že oblíbený resort Natur Playa na Mallorce není od sezóny 2018 naturistický.