Kanárské ostrovy, nazývané také ostrovy věčného jara, jsou oblíbenou celoroční destinací mnoha Evropanů, Čechy a Slováky nevyjímaje. Letos mají navíc výhodu velice dobré epidemiologické situace a turistům nic nebrání přiletět.🛫 Odstup zaručen 😅 Nabízíme skvělou možnost pro velkou rodinu nebo skupinu přátel (až devět osob), s českým kapitánem, nyní za báječnou cenu, od 8.000,- Kč/os a týden (bez letenek, které vám rádi zajistíme). Budete si užívat jachting, přístrojové potápění (příplatek 1000,-Kč), freediving, šnorchlování, mořský rybolov, koupání, slunění. Rozhodnete se mezi návštěvami přístavních restaurací nebo vaření, pečení či grilování ryb a mořských plodů na lodi, ať už vlastnoručně nalovených nebo koupených od místních rybářů. Termíny jsou po týdnech, od teďka do konce dubna (na vyžádání ověříme dostupnost, která se průběžně mění). Neváhejte napsat! Můžeme Vám zajistit i letenky a cestovní pojištění. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Milí příznivci naturismu, zdá se, že se začíná blýskat na lepší časy, a tak je příležitost vybrat si to pravé místo, kde načerpáte fyzickou i psychickou energii, posílíte svoji imunitu a zlepšíte svoji již tak dobrou náladu za pomoci vitamínu D, vytvořeného paprsky letního slunce na celém povrchu Vašeho těla. Tak neváhejte a vybírejte! ☀️ 🏖 . Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Nabízíme desetidenní naturistický pobyt v JAR v době, kdy je tam léto a u nás zima, termínech od 1.3.do 27.3.2020 nebo od 1.10. do 30.11.2020 dle tohoto itineráře. V ceně 28.900,- Kč/os. (při dvou osobách) je ubytování, doprava klimatizovaným autem s pohonem 4x4 a služby česky mluvícího průvodce na uvedené výlety. Max. 3 účastníci. Cena pro větší skupinu na vyžádání. Můžeme Vám zajistit i letenky a cestovní pojištění. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Řecký ostrov Zakynthos má přímé letecké spojení s ČR. Do naturistického hotelu Panorama vám zajistíme transfer klimatizovanou limuzínou. Pak Vás už jen bude čekat vynikající řecká kuchyně a pohostinnost, hotelový bazén, pláž – prostě dokonalá destinace na letní naturistickou dovolenou :-) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nyní!

Bílé Vánoce, tak jak mají být. Ale i naše auto se už těší na léto, teplo, ... do Valalty! A co Vy? Nejvyšší čas si objednat dovolenou, některé termíny jsou už zcela vyprodané!

 

Naturistických rezortů v Thajsku přibývá. Podívejte se na nejnovější přírůstek – Harmony Nature Resort -a naplánujte si sem Vaši nejbližší dovolenou. Naše sesterská CK Eco-Trails Asia Vám zajistí navazující program v Thajsku, Kambodži, Vietnamu, Laosu...
 

Tak jsme navštívili tento nejnovější thajský rezort abychom vám mohli podat objektivní zprávy z první ruky. Je jediný rezort nejen v Thajsku, ale v celé Asii, který je přímo na pláži, na březích Andamanského moře. Ideální dovolená pro opravdové naturisty – malý, turisty příliš nenavštěvovaný ostrov, asi 2-3 hodiny cesty z Phuketu. Nejlepší období k návštěvě je listopad březen, kdy je teplota vody i vzduchu kolem 30°C. Podívejte se na fotky a neváhejte s Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!!
 
 
(Nejen) pro ty, kdo nechtějí absolvovat dlouhou cestu autem z Česka na Istrii máme tajný tip. Rodinný hotel Vritomartis na Krétě! Letecky do Heraklionu nebo Chanie, na letišti Vás bude čekat auto z půjčovny nebo hotelový řidič zajišťující transfer. Pak už jen teplé moře nebo bazén, skvělá domácí kuchyně, výborně zásobený vinný sklep 🙂 Zasloužená dovolená. Nyní s FM slevou, tak neváhejte a napište, kdy poletíte 🛩
 
 

Je pravá chvíle objednat plavbu plachetnicí. Ideální dovolená pro naturisty - s rodinou, nebo skupinkou přátel. Že nemáte kapitánskou licenci? Nevadí, postará se o Vás zkušený mořský vlk, navíc naturista :-) Zvolit můžete různé "revíry", od Chorvatska, přes Andamanské moře v Thajsku nebo třeba řecké ostrovy. Stačí napsat data a Vaší oblíbenou destinaci!

Ode dneška můžete Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pobyty v oblíbené Valaltě! Nyní si lze vybrat termín i typ ubytování, navíc se slevou "First Minute" 5%. Last minute pobyty a slevy nebudou, loni byly určité typy apartmánu vyprodány na srpnové termíny již na přelomu listopadu a prosince. Záloha jen 1000,- Kč/os, doplatek před odjezdem.