Naturistický rezort snů, chorvatská Valalta, jen 4km od romantického, historického města Rovinj, zahájil prodej sezóny 2022. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. co nejdřívě, kapacity se vyprodávají velice rychle, zejména pro prázdninové měsíce! Nyní navíc sleva FM 5%! Záloha jen 2000,- Kč/os a doplatek 35 dnů před Vaším odjezdem!! Garance pro storno z důvodu COVID-19.

Nejde o naturistickou dovolenou, ale o super lyžařský zájezd do Francie za výbornou cenu a tak věříme, že řadu z Vás zaujme a potěší.  Podrobnosti najdete zde. Neváhejte a pošlete nám Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Vaši dovolenou snů hned zarezervujeme :-)

Nově nabízíme 43' plně vybavenou plachetnici (13.10 m / šíře 4,00m / 3+1 kabinys / 3 WC / 3+1 sprchy) se základnou v Athénách, s místním, anglicky mluvícím, zkušeným kapitánem, který je též naturista pro naturistické plavby. Loď je ideální pro až 7 hostů. Cena začíná od €2449,- na týden (v závislosti na termínu). Budete pryč od davů (a Covidu-19), v romantických, opuštěných zátokách nebo v půvabných rybýřských vesničkách, to je na Vaší volbě. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nám nebo použijt náš kontaktní formulář.

Castillo de Papagayo, v lokalitě Charco del Palo na španělském ostrově Lanzarote, který je součástí oblíbených Kanárských ostrovů, je nejnověším přírůstkem v naší nabídce naturistických pobytů.

Naturistický kemp Levendula u maďarského jezera Balaton v Balatonakali je v sezóně 2021 zavřený kvůli rekonstrukci. Můžete rezervovat Balatonberény kemp, na protější straně jezera. Ideální destrinace pro rodiny s malými dětmi.

Umíme Vás pojistit bez ohledu na ‚Semafor‘ MZV. Pojeďte s námi za sluníčkem, třeba do Mexika, JAR, nebo na Kanárské ostrovy. A to s klidnou myslí, s pojištěním léčebných výloh, včetně COVID-19.


Kanárské ostrovy, nazývané také ostrovy věčného jara, jsou oblíbenou celoroční destinací mnoha Evropanů, Čechy a Slováky nevyjímaje. Letos mají navíc výhodu velice dobré epidemiologické situace a turistům nic nebrání přiletět.🛫 Odstup zaručen 😅 Nabízíme skvělou možnost pro velkou rodinu nebo skupinu přátel (až devět osob), s českým kapitánem, nyní za báječnou cenu, od 8.000,- Kč/os a týden (bez letenek, které vám rádi zajistíme). Budete si užívat jachting, přístrojové potápění (příplatek 1000,-Kč), freediving, šnorchlování, mořský rybolov, koupání, slunění. Rozhodnete se mezi návštěvami přístavních restaurací nebo vaření, pečení či grilování ryb a mořských plodů na lodi, ať už vlastnoručně nalovených nebo koupených od místních rybářů. Termíny jsou po týdnech, od teďka do konce dubna (na vyžádání ověříme dostupnost, která se průběžně mění). Neváhejte napsat! Můžeme Vám zajistit i letenky a cestovní pojištění. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Milí příznivci naturismu, zdá se, že se začíná blýskat na lepší časy, a tak je příležitost vybrat si to pravé místo, kde načerpáte fyzickou i psychickou energii, posílíte svoji imunitu a zlepšíte svoji již tak dobrou náladu za pomoci vitamínu D, vytvořeného paprsky letního slunce na celém povrchu Vašeho těla. Tak neváhejte a vybírejte! ☀️ 🏖 . Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Nabízíme desetidenní naturistický pobyt v JAR v době, kdy je tam léto a u nás zima, termínech od 1.3.do 27.3.2020 nebo od 1.10. do 30.11.2020 dle tohoto itineráře. V ceně 28.900,- Kč/os. (při dvou osobách) je ubytování, doprava klimatizovaným autem s pohonem 4x4 a služby česky mluvícího průvodce na uvedené výlety. Max. 3 účastníci. Cena pro větší skupinu na vyžádání. Můžeme Vám zajistit i letenky a cestovní pojištění. Neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. si dovolenou snů hned teď!

Řecký ostrov Zakynthos má přímé letecké spojení s ČR. Do naturistického hotelu Panorama vám zajistíme transfer klimatizovanou limuzínou. Pak Vás už jen bude čekat vynikající řecká kuchyně a pohostinnost, hotelový bazén, pláž – prostě dokonalá destinace na letní naturistickou dovolenou :-) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nyní!