Zveme vás na kola na Sprévskou cyklostezku 27. - 30. 7. 2017! Jen za 3.200,- Kč/osoba! Čtěte víc zde!

Přidali jsem novou senzační destinaci - kemp Bunculuku, jen pár kousek od Bašky, na ostrově Krk, kam dojedete přes most, v Chorvatsku. Kemp je přímo na pláži, na pobřeží průzračného Jadranu Popis je zde.

Přidali jsem novou báječnou destinaci - kemp Istra, jen pár km od Poreče, na Istrii, v Chorvatsku. Kemp je přímo na pláži, na pobřeží průzračného Jadranu (1500m vlastní pláže!) Popis je zde.

Bohužel nám přišlo oznámení z  tohoto oblíbeného resortu, že je po dobu hlavní sezóny (období letních prázdnin) vyprodán. Výjimkou je pobyt v kempu, ten u nás stále můžete objednat!

Doporučujeme na příští sezónu rezervovat dovolenou co nejdříve. Některé typy apartmánů byly letos vyprodány na srpen již v lednu! Navíc ušetříte na FM slevě!!

Při cestě domů z Lemon Tree Rezortu na Phuketu (napíšeme o něm příště) jsme měli v Bangkoku 22 hodin na přestup. Rozhodli jsme se proto navštívit Barefeet Naturist Resort, jen půlhodinky cesty od letiště. Dobře jsme udělali. Dostali jsme výbornou snídani, pokoj s vlastní koupelnou a po celém areálu rychlou WiFi. A tak jsme se slunili na lehátcích u bazénu, občas si pustili vířivku, když jsme měli žízeň vybrali jsme si z dobře vybavené lednice. Protože jsme neměli chuť se oblékat, tak jsme si objednali z rozsáhlého jídelníčku. Jídlo je zajištěno donáškovou službou z blízké restaurace, chutnalo nám a cena byla příznivá. Naši hostitelé byli skvělí, pomohli a poradili, jak jen mohli. Díky! Jediné, co jsme nevyzkoušeli, byla masáž přímo v rezortu, ale příště si ji určitě nedáme ujít. Bylo to moc příjemné rozloučení s Asie před návratem do sychravé Evropy. Moc doporučujeme!

Toto překvapiilo i nás! Z Valalty nám dnes (2.12.2016) napsali, že apartmány VC a LB4 na tři námi poptávané termíny v srpnu 2017 jsou už vyprodány!! Tak neváhejte a objednejte včas. Last minute pro naturistické rezorty skoro nikdy nefunguje...

Přidali jsme novou, skvělou destinaci! V Thajsku, na ostrově Phuket, omývaném teplým Andamanským mořem, je pro Vás připraven rezort Lemon Tree.  Popis nalezenete zde, neváhejte a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. už dnes! Také se můžete podívat na fotografie rezortu, tady nebo zde. Nejlepší doba na návštěvu je období říjen - březen.

Už se Vám stýská po teple a sluníčku? Nevíte kam jet? Proč ne do Egypta! Podívejte se na fotky nudapláže na břehu teplého Rudého moře, kde se můžete opalovat nebo šnorchlovat na korálovém útesu bez plavek. Ceny jsou příznivé, klima také. Neváhejte a rezervujete telefonicky na 739 249 069, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře!

Na jižní polokouli začíná právě jaro, kdy vše kvete a nabízí úžasnou podívanou! Naše CK Sunatur má pro Vás chalet v naturistickém středisku SunEden v Jihoafrické republice. Jen 4 km od soukromé rezervace Dinokeng, která je domovem "velké pětce" afrických šelem a mnoha dalším zvířatům a ptákům. Jen hodinu a půl cesty od mezinárodního letiště v Johannesburgu. Ideální pro návštěvy mezi říjnem a březnem.Nyní nově po rekonstrukci chalet Baobab až pro osm osob (čtyři ložnice s vlastním příslušenstvím).

Je ten správný čas rezervovat svůj pobyt ve skvělém hotelu Vritomartis na Krétě na léto 2017!

Zatím jsou všechny termíny i ubytovací kapacity volné. Navíc právě teď sleva za včasnou rezervaci 5%. Neváhejte a rezervujete telefonicky na 739 249 069, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře!