Pojištění na cesty

Ve spolupráci s pojišťovnou ERV, Colonnade a Union nabízíme cestovní pojištění a pojištění storna (zrušení zájezdu) a připojištění na COVID-19.

Pojištění na cestách Vám vřele doporučujeme, v případě potíží Vám dokáže ušetřit skutečně hodně peněz.

Pro objednání pojištění nás prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Cestovní pojištění

Jednorázové cestovní pojištění  Vám nabízí pojištění na cesty po Evropě i do celého světa v max. délce do 1 - 89 dní. Je navrženo pro ty, kteří občas cestují během roku. Tento produkt poskytuje pojistné krytí pro případ ztráty zavazadel, zrušení vaší cesty, léčebných výloh a dalších rizik.

Jednorázové cestovní pojištění pro děti se vztahuje na osoby ve věku 0 - 15 let. Pojištění pro děti obsahuje stejně vysoké pojistné krytí, jako naše standardní cestovní pojištění, kromě Pojištění rizikových sportů.

 

 

Pojištění storna (zrušení zájezdu)

Pojištění pro případ zrušení nebo zkrácení cesty Vás chrání již předtím, než vycestujete. Pojištění Vám poskytuje ochranu pro případ neočekávaných událostí, jako je například smrt blízké osoby, nemoc nebo úraz, které brání pojištěnému cestovat nebo jsou příčinou nedostavení se včas na letiště pro zahájení cesty. Tento produkt Vám může pomoci minimalizovat škody v případě nepředvídatelných událostí.

 

Co dělat v případě pojistné události

V případě pojistné události kontaktujte pojišťovnu podle námi zaslaných pokynů.