Pojištění na cesty

Ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade nabízíme cestovní pojištění a pojištění storna (zrušení zájezdu).

Pojištění na cestách Vám vřele doporučujeme, v případě potíží Vám dokáže ušetřit skutečně hodně peněz.

Pro objednání pojištění nás prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cestovní pojištění je poskytováno Colonnade a podle pojistných podmínek je možné ho sjednat pro osoby mladší 79 let, které mají své trvalé bydliště v České republice.

Cestovní pojištění

Jednorázové cestovní pojištění Travel Guard Vám nabízí pojištění na cesty po Evropě i do celého světa v max. délce do 1 - 89 dní. Je navrženo pro ty, kteří občas cestují během roku. Tento produkt poskytuje pojistné krytí pro případ ztráty zavazadel, zrušení vaší cesty, léčebných výloh a dalších rizik.

Jednorázové cestovní pojištění pro děti se vztahuje na osoby ve věku 2 - 17 let. Pojištění pro děti obsahuje stejně vysoké pojistné krytí, jako naše standardní cestovní pojištění, kromě Pojištění rizikových sportů.

Jednorázové cestovní pojištění pro seniory se vztahuje na osoby ve věku 70 - 79 let. Jestliže jste přesáhli věk 70 let, nabízíme Vám cestovní pojištění pro Seniory. Pojištění pro Seniory obsahuje stejně vysoké pojistné krytí, jako naše standardní cestovní pojištění, kromě Pojištění rizikových sportů.

PDF dokumet - Předsmluvní informace

PDF dokument - Cestovní pojištění (všeobecné pojistné podmínky)

PDF Dokument - Cestovní pojištění (Individuální pojištění jednorázové)

PDF dokument - Cestovní pojištění (sazby)

Pojištění storna (zrušení zájezdu)

Pojištění pro případ zrušení nebo zkrácení cesty Vás chrání již předtím, než vycestujete. Pojištění Vám poskytuje ochranu pro případ neočekávaných událostí, jako je například smrt blízké osoby, nemoc nebo úraz, které brání pojištěnému cestovat nebo jsou příčinou nedostavení se včas na letiště pro zahájení cesty. Tento produkt Vám může pomoci minimalizovat škody v případě nepředvídatelných událostí.

PDF dokument - Storno zájezdu (pojistné podmínky)
PDF dokument - Storno zájezdu (sazby)
PDF dokument - Storno zájezdu (důvody uplatnění storna)

Co dělat v případě pojistné události

V případě pojistné události postupujde podle pokynů v uvedených v PDF dokumentu níže.

 

PDF dokument - co dělat v případě pojistné události