Pojištění na cesty

Ve spolupráci s pojišťovnou Union nabízíme cestovní pojištění a pojištění storna (zrušení zájezdu).

Pojištění na cestách Vám vřele doporučujeme, v případě potíží Vám dokáže ušetřit skutečně hodně peněz.

Pro objednání pojištění nás prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cestovní pojištění je poskytováno pojištovnou UNION a podle pojistných podmínek je možné ho sjednat pro osoby jakéhokoliv věku, které mají své trvalé bydliště v České republice.

Cestovní pojištění

Jednorázové cestovní pojištění  Vám nabízí pojištění na cesty po Evropě i do celého světa v max. délce do 1 - 89 dní. Je navrženo pro ty, kteří občas cestují během roku. Tento produkt poskytuje pojistné krytí pro případ ztráty zavazadel, zrušení vaší cesty, léčebných výloh a dalších rizik.

Jednorázové cestovní pojištění pro děti se vztahuje na osoby ve věku 0 - 15 let. Pojištění pro děti obsahuje stejně vysoké pojistné krytí, jako naše standardní cestovní pojištění, kromě Pojištění rizikových sportů.

Pruvodce_cestovnim_pojistenim_TURISTA.pdf

ROZSAH_pojisteni_v_CR-pro_domaci_zajezdy.pdf

ROZSAH_pojisteni_v_Evrope_Svet_SR-zahranicni_zajezdy.pdf

Union_pojisteni-sazebnik_pro_Ucastniky_zajezdu.pdf

 

 

Pojištění storna (zrušení zájezdu)

Pojištění pro případ zrušení nebo zkrácení cesty Vás chrání již předtím, než vycestujete. Pojištění Vám poskytuje ochranu pro případ neočekávaných událostí, jako je například smrt blízké osoby, nemoc nebo úraz, které brání pojištěnému cestovat nebo jsou příčinou nedostavení se včas na letiště pro zahájení cesty. Tento produkt Vám může pomoci minimalizovat škody v případě nepředvídatelných událostí.

 

Co dělat v případě pojistné události

V případě pojistné události vyplňte příslušný formulář, který je možné si stáhnout v daném odkazu a pošlete ho na pojišťovnu.

https://www.unionpojistovna.cz/formulare-hlaseni-skod