Letenky

Letenky si můžete objednat na našich specializovaných stránkách Zajímavé letenky

 

Pojištění

Pojištění na cesty se určitě vyplatí. Zajistíme Vám komplexní poijštění u renomované pojišťovny AIG.

 

Ubytování cestou

Pokud budete cestou do svojí vybrané naturistické destinace udělat zastávky, si zde vyberte ubytování.

 

Zájezdy "kamkoliv"

Na našich specializovaných stránkách Zajímavé zájezdy si můžete objednat libovolný zájezd z nabídky stovek českých cestovních kanceláří, těch velkých, renomovaných, i těch menších, méně známých. Na jediném místě máte porovnání a možnost výběru podle řady kritérií. Vyberete-li si zájezd na našich stránkách, zůstanou Vám zachovány všechny výhody jako v případě objednávky přímo u pořádající CK, včetně FM, LM nebo věrnostních slev. Často ovšem u nás ušetříte, třeba na cestovním pojištění nebo za parkování na letišti v Praze. Kromě toho se Vám dostane i individuálního přístupu, poradenství a péče.

 

Parkování na letišti Praha

Našim klientům odlétajícím z Prahy nabízíme parkování na střeženém parkovišti společnosti Air – parking v těsné blízkosti letiště (www.air - parking.cz) se slevou 10% oproti ceníkovým cenám.

Tato nabídka platí za předpokladu, že si parkování Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. naším prostřednictvím.

V budoucnosti chceme nabídnout podobnou možnost i na dalších letištích.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

Lyžování

Nechce se Vám letos do jihivýchodní Asie? Nevadí! Vyberte si z nabídky zájezdů na hory CK Cekare do skvělých středisek ve Francii, Itálii nebo Rakousku.