Luxusní naturistická plavba katamaranem v souostroví Mergui

Naturistický pobyt · Myanmar · Andamanské moře

Velmi rádi bychom Vás seznámili s exkluzivní naturistickou dovolenou v podobě plaveb v Adamanském moři, kolem pobřeží Thajska, Malajsie nebo Myanmaru (Barmy). Volba je zcela na Vás. Staňte se na 3 týdny dychtivým námořníkem a doplujte například až ke vzdáleným Adamanským ostrovům. Plavit se budete na katamaránech, které dosahují rychlosti běžně přesahující 10-12 uzlů.

Nabízíme Vám naprosto jedinečnou naturistickou plavbu na luxusním katamaranu. Vydejte se po stopách mořských vlků a nechte se přitom hýčkat! Lodě jsou pohodlně vybavené a v posádce vás kromě kapitána a hostesek uvítá i kuchař, který vás po celou dobu plavby bude rozmazlovat gurmánskými zážitky a je jen na vás, zda dáte přednost klasické evropské kuchyni, nebo budete raději objevovat asijské chutě a vůně. Vaší starostí nebude nic jiného, než jak co nejpříjemněji strávit čas - dáte přednost šnorchlování v korálovém moři, budete relaxovat na pláži, koupat se v průzračné vodě, nebo zkusíte štěstí při lovu ryb? A pokud by to nestačilo, členy posádky může podle vašeho přání doplnit masérka, instruktor jógy nebo instruktor potápění s veškerým vybavením k zapůjčení. 

Prohlédněte si naši fotogalerii a představte si dovolenou Vašich snů. Romantické písečné pláže, které budete sdílet pouze s místními opicemi. Zátoky s křišťálově čistou vodou, která příjemně svlaží Vaše nahé tělo. Šnorchlování, či potápění se v místech, která jen tak kdekoliv nenajdete.

Poloha
Sami se rozhodněte, kde se chcete plavit. Zda chcete prozkoumat opuštěné zátoky a pláže v souostroví Mergui. Možná dáte přednost rušnějšímu pobřeží ostrovů v okolí Thajska nebo si raději vyberete Malajsii? (mapa)

Doprava
Nejrychlejší volba je let do města Phuket. Doporučujeme přílet do některého z velkých měst Jihovýchodní Asie (Bankgkok, Kuala Lumpur, Singapore, Hongkong, apod.), strávit zde několik dní a pak přeletět do Phuketu. Rádi pro Vás zajistíme program před plavbou i po plavbě. Dopravu z Evropy na místo i po regionu. Více informací naleznete na www.eco-trails.asia

Ubytování
Katamarány jsou přímo předurčeny k pohodlnému cestování a bydlení na moři. Na lodi zažijete gurmánskou kuchyni a mnoho zábavných aktivit ve vodě i na palubě.
Kabiny jsou dobře větrané s otevíracími poklopy a ventilátory. Za velmi horkých dnů, je k dispozici také klimatizace umístěná ve všech kajutách (za příplatek).

Stravování
Naše jachty fungují jako plovoucí restaurace s profesionálními kuchaři. Naši kuchaři mají dlouholeté zkušenosti z nejlepších restaurací v regionu. Jídla pro Vás připravená nebudou jen výjimečným gastronomickým zážitkem, ale také potěchou pro Vaše oči. Zda dáte přednost typickým thajským jídlům nebo raději evropské kuchyni je zcela na Vás. Naše jachty jsou vlastně pětihvězdičková plovoucí restaurace. Samozřejmostí je čerstvá voda, ze které jsou připravovány čaje a káva. Taktéž nabízíme velký výběr nealkoholických nápojů, také vín a lihovin. Máte chuť na míchaný koktejl? Pro náš školený personál to není vůbec problém.

Můžete též občas navštívit restaurace na thajském pobřeží.

Zábava
K nejoblíbenějším možnostem patří potápění a to s vlastním nebo pronajatým vybavením. Zkušený divemaster bude vždy na blízku, nejen kvůli instruktáži, ale také aby Vám ukázal nekrásnější podmořské destinace, jako například ty v okolí Similanských ostrovů, které se umístily v top 10 nekrásnějších míst k potápění na světě.
Další oblíbenou volbou jsou masáže, nechte se hýčkat v rukou zkušené masérky ať už na palubě, za mírného kolébání, nebo na pláži. A třeba pod třpytivě hvězdným nebem!
Můžete se také rozhodnout pro instruktora jógy. Představte si cvičení za rozbřesku na překrásné pláži, kde jste jen Vy a první ranní paprsky.

Pláž
Jedním slovem úžasná. A jen na Vás, jakou si vybere. Na každé z nich najdete jemný písek a zpravidla křišťálově průzračnou vodu.

Další informace
Nepodceňujte důležitost komplexního pojištění a to jak zdravotního, tak celkového, cestovního. Je třeba si uvědomit, že budete cestovat v odlehlých oblastech, kde se náklady na evakuaci či lékařskou přepravu mohou vyšplhat do tisíců dolarů.

Tento zájezd je ideální pro rodiny nebo skupinku přátel. Počet míst na katamarunech může být od dvou po osm (případně po dohodě lze přibrat až dvě děti). Maximální počet hostů vyplouvajících z Thajska je 10. Případě, že budete na palubě chtít masérku, učitele jógy či instruktora potápění, je nutné o tyto osoby snížit původní počty. Doporučená doba plavby je 12-14 dnů, zejména s ohledem na vzdálenosti, které je nutné překonat. V případě zájmu o kratší pobyt doporučujeme itinerář v rámci Thajska. Příjezd je možný libovolně, počet dnů lze také nastavit podle Vašich požadavků. Máte-li zájem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my Vám zpracujeme individuální nabídku nebo použijte náš kontaktní formulář.

Kromě toho Vám ve spolupráci se sesterskou CK Eco-trails Asia, Co. Ltd., se sídlem v Siem Reapu, v Kambodži můžeme doplnit program zcela na míru, podle Vašich přání kdekolivv v oblasti Jihovýchodní Asie - v Thajsku, Kambodži, Laosu či Vietnamu. Více naleznete na www.eco-trails.asia