Chcete-li strávit svoji naturistickou dovolenou trochu jinak, zajímavěji, dobrodružněji, pak je plavba na plachetnici pro Vás tou pravou volbou.

Pro sezónu 2021 máme v nabídce dvě varianty. Jedná se o jednotrupou plachetnici se třemi kajutami pro hosty. Kapacita je do 7 osob.

1. Je to ideální varianta pro rodinu nebo dvě, nebo pro skupinu přátel. Trasu plavby si domluvíte na začátku s kapitánem podle délky Vašeho pobytu, místa vyplutí a pochopitelně podle Vašich přání. S plachetnicí pod vedením zkušeného místního anglicky hovořícího  kapitána - naturisty se dostanete do míst, daleko od davů turistů. Nejčastějcím místem vyplutí je athénská marína. Koupání a kotvení v opuštěných zátokách na některém z mnoha řeckých ostrovů je zážitek, na který se nezapomíná. Loď má vybavenou kuchyni, takže teoreticky nemusíte za celou dovolenou "do civilizace". Můžete ovšem trávit večery v rušnějších městečcích na ostrovech či pobřeží a užít si středomořské kuchyně v některé z nesčíslných resturací. Výběr je jen na Vás! Můžete volit od 6 do 10 dnů, připadně - podle dostupnosti i jinak. Cena je za celou loď a služby kapitána a začíná na 64.900 za šestidenní plavbu pro 6 osob. To je říjnová cena, v dalších měsících je o něco vyšší. Cena nezahrnuje palivo, kotevní poplatky, vodu,a závěrečný úklid.

2. Stejná loď, stejný kapitán. V níže uvedených termínech můžete rezervovat jako jednotlivci, dvojice, trojice, atd. až do počtu 6 osob. Cena 26 500 Kč je včetně polopenze, zahrnuje palivo, kotevní poplatky, vodu, a závěrečný úklid. Žádné skryté poplatky. Večeře jsou na ostrůvcích, v místních romantických rybářských městečcích a vesničkách. Jako bonus se setkáte s dalšími naturisty a třeba navážete krásné a dlouhé přátelství.

  • 17.-24.7. 20121
  • 28.8.-4.9.2021
  • 2.-9.10.2021

3. Na vyžádání lze zajistit i loď větší, až pro 10-12 osob, případně s česky/slovensky mluvícím kapitánem. Kalkulaci Vám uděláme na vyžádání.

Samozřejmě Vám rádi zajistíme letenky, cestovní pojištění kryjící náklady v souvislost s Covid-19, pronájem auta, navazující program v naturistických či textilních hotelech či rezortech, pronájem auta - prostě vše, co patří k dovolené snů :-)

Pokud Vás láká představa dovolené s pohupující se palubou pod nohami a večerů s těmi největšími a nejjasnějšími hvězdami nad hlavou, tak neváhejte  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte našeho kontaktaktního formuláře.