Napsat novou zprávu
 

Kontrolní obrázek


Anna

Dobrý den, velmi děkuji za super dovolenou, kterou jsme prožili i s manželem koncem srpna 2016 na ostrově Zakyntos. Ubytování jsme měli v krásném rodinném hotelu "Naturist Panorama hotel." Pokoj i celý hotel čistý, velmi příjemný personál, výborné snídaně a chutné, teplé večeře s příjemnou obsluhou. Odlet - přímý let z Brna na letiště Zakyntos, kde nás taxi služba z hotelu vyzvedla a zavezla na náš hotel,nacházející se v krásně udržované zahradě, s vlastním bazénem s čistou vodou a s nádherně kvetoucími keři všech barev. Z hotelu jsme chodili denně na písečnou pláž Gerakas, překrásná, čistá, mělký vstup do moře.....zpáteční let opět v pohodě. Často s láskou vzpomínáme a děkujeme p. Darebníkovi, který nám tuto pohádkovou dovolenou perfektně zařídil.


čtvrtek 1. prosinec 2016
Petr

Chci poděkovat za vzorně zorganizovanou dovolenou na Fuerteventuře, kde všechno perfektně klaplo, od příletu, kde jsme si vyzvedli auto, v hotelu, kde nás přivítali přípitkem, skvělým ubytováním a vzornými službami. Takto jsme si dovolenou představovali. Ještě jednou díky.


neděle 20. listopad 2016
Caroline

My family and me had the pleasure to wittnes Myanmar from the board of a fine sail-boat and I can't imagine a more awesome experience than this one! One boat, unspoiled nature everywhere and us, completely naturistic haha. Thanks a lot to both, sunatur.eu and their asia-specialist-partner eco-trails.asia !


středa 28. leden 2015
Martina

Chci vám poděkovat. Za zorganizování, i za trpělivou pomoc při plánování celé akce. Vaše rady nám fakt pomohly. Navštívili jsme oba 'nahaté' rezorty v Thajsku a navíc jsme využili nabídky na doplňkový program v Thajsku a v Kambodže. Celá dovolená se nám moc líbila, všechno klapalo, jak mělo. Vlastně byla jen jedna, ale zato vážná chyba - bylo to moc krátké ;-) Vůbec se nám ze sluníčka nechtělo domů... Tak to snad zase někdy zopakujeme. Jen tak dál!


úterý 16. prosinec 2014
Michal - SUNatur

Zdravím, Martino. Moc děkujeme za Vaši milou zprávu a máme skutečně radost, že se Vám dovolená vydařila a líbila. Místa, která jste navštívili znám a mám je taky rád. Těšíme se na Vaši další cestu s námi!


středa 17. prosinec 2014
Roman

Ahoj, výlet do Therme Erding byl super. V saunách se nám líbilo tolik, že jsme málem nestihli ani vyzkoušet tobogány v akvaparku. Před cestou nám připadalo, že je pobyt naplánovaný na příliš dlouho, ale do půlnoci to uteklo jak voda. Moc rádi se tam zase někdy vrátíme.


pondělí 8. prosinec 2014
Powered by Phoca Guestbook