Napsat novou zprávu
 

Kontrolní obrázek


Riesler: Valalta
Vážená paní Procházková,
 
oba s manželkou Vám moc děkujeme nejen za Váš přístup ke klientům, ale hlavně za velmi příjemný a krásný pobyt ve Valaltě.
 
Počasí první tři dny krásné, pak vše ovlivnil ten hurikán, jenž notně oslabený přece jen dorazil nad Evropu a na necelé dva dny zhoršil situaci mezi sluníčkem a námi. Využili jsme to k návštěvě Rovinje a Puly. Víte, my nejsme velcí světoběžníci, do Chorvatska jsme ještě s dětmi jezdili hlavně na soukromé priváty, v nudistickém kempu jsme byli před lety na ostrově Pag (kemp Straško) a v rámci sjíždění divokých řek jsme nocovali v kempech v Rakousku, Slovinsku a Itálii. Ovšem to se opravdu nedá srovnat s Valaltou.
Valalta nás opravdu příjemně překvapila a nutno vyzdvihnout ty největší klady: Absolutní čistota a trvalý lesk ve všech umývárnách, toaletách a sprchách všude v kempu, dokonalý úklidový servis v bungalovu, chutná a bohatá strava, příjemný a ochotný personál, celkové vybavení kempu a estetický vzhled, o který personál trvale pečuje. Sice jsme nepátrali po nějakých nedostatcích, ale podle nás tam žádné nebyly. A nebýt určitých jazykových bariér, nemohlo být už co vylepšit. Alespoň podle našeho názoru. Víte, jsme jen obyčejní lidé, ale dovedeme ocenit vše příjemné a hezké.
 
Už tam, v Chorvatsku jsme si řekli, že když se nic zlého nestane, pojedeme příští rok zase. Přímo v kempu si na vás vzali kontakt dva páry, které měly voucher od jiné cestovky a doma jsme jej předali i svým známým, hned jak jsme jim o našem pobytu vyprávěli.
 
Ještě jednou děkujeme Vám a samozřejmě také cestovní kanceláři Sunatur.
 
S pozdravem
 
Manželé Jan a Daniela R.

P.S. lednička v bungalovu fungovala také skvěle, pivo mělo optimální teplotusmileysmiley......, aha teď jsem našel přece jeden nedostatek kempu wink,  místní pivo ve stáncích a restauracích devildevildevil -  říkali jsme tomu stejně jako ti Moraváci od Brna "Šumák"devildevil


pátek 27. září 2019 16:57
Jiří Jarolím
Dobrý den. Chtěli bych touto cestou upřímně poděkovat p. Citavému za velmi vstřícný a profesionální přístup při řešení naší dovolené. Přesto, že jsme poptávali (poprvé) levnou dovolenou v chorvatském kempu, setkali jsme se s neuvěřitelnou, nadstandardní ochotou a starostlivostí. A to až ve formě osobní návštěvy a setkání na místě samém. Bylo nám ctí se osobně seznámit. Letos budeme řešit dovolenou opět a jedině s CK Sunatur. Těšíme se na další krásnou dovolenou. Hodně úspěchů a spokojených zákazníků, přinejmenším spokojených tak, jako jsme byli my, přejí Jarolímovi

pátek 5. leden 2018 22:01

Vážený pane Jarolíme, udělali jste nám radost hned dvakrát - že se Vám dovolená líbila a samořejmě Vaší velkou pochvalou. Bude nám potešením zajistit i letošní dovolenou k Vaší spokojenosti.


pondělí 8. leden 2018 8:59
Vladimír Jíra
Dobrý den,děkujeme CK Sunatur za příjemě strávenou dovolenou v Koversádě v Chorvatsku.Moře krásně čisté,příjemná obsluha v restauracích.Moc se nám líbil výlet lodí do Limského zálivu a miss Koversáda.Všem doporučuji je tam opravdu krásně.

sobota 2. září 2017 8:22

Dobrý den pane Jíro, moc si vážíme vaší pochvaly. Jsme rádi že se Vám v Koversádě líbilo. Je to jedno z našich oblibených středisek. Budeme rádi, pokud si Vaši příští dovolenou objednáte zase u naší CK :-)


sobota 2. září 2017 8:59
Luděk Scháněl
Pan Darebník nám zařídil supr dovolenou v Chorvatsku v Koversádě.Pláže ůžasný všude čisto,měli jsme to s polopenzí a snídaně a obědy naprosto bez chyby výýborný jídla velká pochvala kuchařům.Čisté nádherné moře,kousek od kempu městečko Vrsar moc hezké.Negativa,je tam dráž,ale je tam opravdu krásně.Děkujeme panu Darebníkovi,moc jsme si to užili.

neděle 20. srpen 2017 21:15

Dobrý den, děkujeme za Váše milé hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s dovolenou i se službami naší CK spokojen.


pondělí 21. srpen 2017 8:02
Anna

Dobrý den, velmi děkuji za super dovolenou, kterou jsme prožili i s manželem koncem srpna 2016 na ostrově Zakyntos. Ubytování jsme měli v krásném rodinném hotelu "Naturist Panorama hotel." Pokoj i celý hotel čistý, velmi příjemný personál, výborné snídaně a chutné, teplé večeře s příjemnou obsluhou. Odlet - přímý let z Brna na letiště Zakyntos, kde nás taxi služba z hotelu vyzvedla a zavezla na náš hotel,nacházející se v krásně udržované zahradě, s vlastním bazénem s čistou vodou a s nádherně kvetoucími keři všech barev. Z hotelu jsme chodili denně na písečnou pláž Gerakas, překrásná, čistá, mělký vstup do moře.....zpáteční let opět v pohodě. Často s láskou vzpomínáme a děkujeme p. Darebníkovi, který nám tuto pohádkovou dovolenou perfektně zařídil.


čtvrtek 1. prosinec 2016 3:17
Petr

Chci poděkovat za vzorně zorganizovanou dovolenou na Fuerteventuře, kde všechno perfektně klaplo, od příletu, kde jsme si vyzvedli auto, v hotelu, kde nás přivítali přípitkem, skvělým ubytováním a vzornými službami. Takto jsme si dovolenou představovali. Ještě jednou díky.


neděle 20. listopad 2016 9:01
Caroline

My family and me had the pleasure to wittnes Myanmar from the board of a fine sail-boat and I can't imagine a more awesome experience than this one! One boat, unspoiled nature everywhere and us, completely naturistic haha. Thanks a lot to both, sunatur.eu and their asia-specialist-partner eco-trails.asia !


středa 28. leden 2015 15:02
Martina

Chci vám poděkovat. Za zorganizování, i za trpělivou pomoc při plánování celé akce. Vaše rady nám fakt pomohly. Navštívili jsme oba 'nahaté' rezorty v Thajsku a navíc jsme využili nabídky na doplňkový program v Thajsku a v Kambodže. Celá dovolená se nám moc líbila, všechno klapalo, jak mělo. Vlastně byla jen jedna, ale zato vážná chyba - bylo to moc krátké ;-) Vůbec se nám ze sluníčka nechtělo domů... Tak to snad zase někdy zopakujeme. Jen tak dál!


úterý 16. prosinec 2014 14:32
Michal - SUNatur

Zdravím, Martino. Moc děkujeme za Vaši milou zprávu a máme skutečně radost, že se Vám dovolená vydařila a líbila. Místa, která jste navštívili znám a mám je taky rád. Těšíme se na Vaši další cestu s námi!


středa 17. prosinec 2014 14:08
Roman

Ahoj, výlet do Therme Erding byl super. V saunách se nám líbilo tolik, že jsme málem nestihli ani vyzkoušet tobogány v akvaparku. Před cestou nám připadalo, že je pobyt naplánovaný na příliš dlouho, ale do půlnoci to uteklo jak voda. Moc rádi se tam zase někdy vrátíme.


pondělí 8. prosinec 2014 14:56
Powered by Phoca Guestbook