Naturistický pobyt · Oriental Village · Severní Thajsko · Chiang Mai

Chiang Mai je největším městem v severním Thajsku. Město samotné stojí za pár dní pobytu a je ideálním východiskem pro výlety do okolí, treky, apod. Je odtud dobré spojení do Laosu.

Rádi bychom Vám představili jedinečný resort Oriental Village, jenž leží blízkosti města Chiang Mai. V resortu najdete pravou Thajskou exotiku s pohodlím a komfortem. Destinace je ideální pro cestovatele, ale na své si zde příjdou i rodiny s dětmi. Jedná se o jeden z prvních oficiálně schválených FKK resortů v zemi. Náš resort se vyznačuje značnou vstřícností ke svým klientů a proto je zcela na Vás zda jej využijete jako FKK nebo oblečení. Osobní zkušenost s tímto rezortem je popsaná zde.

Poloha
Resort naleznete v severním Thajsku asi 35 km od města Chiang Mai, kde je i mezinárodní letiště. Resort je obklopen rýžovými poli a večně zelenými horami, typickými pro Thajsko. Mapa

Ubytování
Ubytovat se můžete vybrat ze dvou druhů bungalovů. Deluxe a Superior. Zvolíte-li Superior budete mít k dispozici o trochu větší obytnou plochu, LCD TV, vysoušeč vlasů a obrovskou francouzskou postel.

Deluxe: V bungalovu naleznete klimatizaci, lednici, wi-fi, vnitřní i venkovní sprchu s teplou vodou, TV, DVD přehrávač a více než 100 satelitních kanálů nechybí ani trezor. Samozřejmostí je úklid každý den.

Superior: V bungalovu naleznete klimatizaci, lednici, wi-fi, vnitřní i venkovní sprchu s teplou vodou, velká LCD TV, DVD přehrávač a více než 100 satelitních kanálů nechybí ani trezor, vysoušeč vlasů. Samozřejmostí je úklid každý den.

Vybavení
Recepce je k dispozici 24 hodin, připojení k wifi v celém resortu. V resortu je možné si zapůjčit kolo, motorku či auto. Můžete kdykoliv využít hotelového bazénu.

Stravování
V ceně je zahrnuta snídaně. K dipozici máte restauraci Mountain View a bar. V restauraci najdete výtečnou thajskou kuchyni, ale žádným problémem nejsou ani evropská jídla. V baru Vám rádi namíchají koktejly všech barev a chutí.

Zábava
V resortu najdete venkovní bazén, restauraci Mountain View, půjčovnu kol, aut i motocyklů. V resortu najdete také masážní centrum. V okruhu 10 km od resortu najdete 3 golfová hřiště. Necelých 5 km od resortu se nachází lanové centrum. Stejně tak můžete navštívit „Tygří farmu“ nebo některý ze stovek překrásných budhistických chrámů. Máte-li zájem o svezení na slonovi, ani to není problém, farma se nachází necelých 10 km od resortu.

Pláž
Jelikož se resort nachází ve vnitrozemí, je k dispozici pouze hotelový bazén.

Doprava
Letecky z Prahy do Chiang Mai. Během letu jsou nutné dva přestupy, jeden v závislosti na dopravci z Prahy a druhý v Bangkoku. Letenky Vám rádi zajistíme.

Další informace
Ve spolupráci se sesterskou CK Eco-trails Asia, Co., Ltd. vám můžeme tento pobyt doplnit dalším zajímavým programem na míru, přesně podle Vašich požadavků, ať už v Thajsku, Kambodži, Vietnamu nebo Laosu. Více na stránkách www.eco-trails.asia

Ve spolupráci se sesterskou CK Eco-trails Asia, Co., Ltd. vám můžeme tento pobyt doplnit dalším zajímavým programem na míru, přesně podle Vašich požadavků, ať už v Thajsku, Kambodži, Vietnamu nebo Laosu. Více na stránkách www.eco-trails.asia

 Máte-li zájem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my Vám rádi zpracujeme individuální nabídku.