Popis:

Naturistická dovolená (FKK) · Oriental Beach Village Phuket · Ko Kho Khao · Thajsko

Ostrov  Ko Kho Kha  je málo navštěvovaný ostrov severně od ostrava Phuket. Leží v Andamanském moři na západním pobřeží Thajska, asi 800 km jihozápadně od Bangkoku. Rezort se nachází na Ko Kho Khao, téměř nedotčeném ostrově severně od Phuketu, který nabízí dokonalé prostředí pro vzácné chvíle romantiky, dobrodružství a vzrušení. Uvádíme ho pod záložkou Phuket, odkud je do rezortu nejjednodušší spojení a kam se také dá snadno přiletět.

Popis:

Oriental Beach Village Phuket je první a jediný naturistický resort v Thajsku přímo na pláži! Na písčité pláži teplého Andamanského moře! Byli jsme tam několik dní a moc se nám tam líbilo. Je to tiché, klidné místo, ideální pro milovníky přírody a naturismu. Pokud hledáte čilý ruch a noční život, doporučujeme pobyt přímo na ostrově Phuket, v některém z nabízených rezortů.

Poloha:

Ko Kho Khao je ostrov vzdálený 90 km od Phuketu, 60 km od národního parku Khao Sok a 20 km od Khao Lak. Molo se nachází v Baan Naam Khem, nedaleko památníku Tsunami.

Ubytování:

Máte volbu několika typů ubytování.

  • Apartmá s jednou ložnicí, 100m2, max. 2 osoby
  • Apartmá se dvěma ložnicemi, 150m2, max. 3 osoby
  • vila s jednou ložnicí, 150m2, 2 osoby
  • vila se dvěma ložnicemi, 200m2, max. 4 osoby

Vybavení:

Ubytování má skvěle vybavenou kuchyni, příjemný, veliký obývací pokoj s TV, koupelnu s vanou a venkovní sprchou, WC..WiFi zdarma.

Strava:

Snídaně je v ceně ubytování. Restaurace nabízí běžná thajská jídla a několik jídel "evropských". Máte také možnost využít restaurace v sousedních rezortech.

Zábava:

Velký venkovní bazén. Možnost půjčení kola nebo skútru.

Pláž:

Písčitá pláž přímo před rezortem.

Další informace:

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Pobyt v Oriental Beach Resort můžete kombinovat s výletem do národního parku Khao Sok, s pobytem v některém naturistickém rezortu na Phuketu, nebo s plavbami po Andamanském moři. Vyplouváme z Chalong Bay na Phuketu.

Spolu s naší sesterskou cestovní kanceláří Eco-trails Asia, Co. Ltd., která sídlí v Siem Reapu v Kambodži, vám můžeme nabídnout ucelený a propracovaný program, zcela podle Vašich představ v Thajsku, Kambodži a Vietnamu. Více informací naleznete na www.eco-trails.asia

Doprava:

Ideálně letecky na mezinárodní letiště v Phuketu. Rádi Vám zajistíme letenku a zajistíme. vám transfer do rezortu a zpět. Lze zajistit i transfery z letišť v Krabi nebo Surat Thani.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo použijte náš webový formulář!