Naturistická dovolená (FKK) · Lemon Tree Naturist Phuket Naiharn Beach · Phuket · Thajsko

Ostrov Phuket je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Thajském království. Leží v Andamanském moři na západním pobřeží Thajska, asi 800 km jihozápadně od Bangkoku.

Popis:

Rezort Lemon Tree Naturist Phuket Naiharn Beach je první naturistický resort nacházející se na ostrově Phuket, ve velmi oblíbené turistické oblasti Nai Harn Beach na jihu ostrova. Vzhledem k velmi teplému charakteru klimatu v Thajsku se jedná o často vyhledávanou turistickou destinaci, obzvláště v evropských zimních měsících. Andamanské moře je celoročně příjemně teplé a ideální ke koupání.

Poloha:

Resort se nachází jen pár minut jízdy od Rawai a Naiharn Beach. Mapa Navíc je vzdálen pouze hodinu jízdy autem od mezinárodního letiště v Phuketu. V okolí resortu se nachází mnoho obchodů, dobře zásobené samoobsluhy (Famiily Mart je vzdálen pouhých 500 m s otevírací dobou 7 – 23). V blízkosti resortu je také bezpočet restaurací.

Ubytování:

pokoj s výhledem na bazén/zahradu

Komfortně zařízené a plně vybavené pokoje o rozloze 45 m2. En – Suite koupelna. Pokoje jsou vybavené internetem, kabelovou TV, kuchyňským koutem, pračkou.

Baan Thai Suite

Dvoupodlažní vila nabízí dvě oddělené a prostorné ložnice. Součástí ubytování je soukromý bazén. Baan Thai Suite je zařízena tradičním thajským stylem s převažujícími dřevěnými prvky. Toto ubytování je vhodné pro početnější rodiny nebo partu přátel o celkové kapacitě 6 osob.

Vybavení:

Resort nabízí masáže (ve vnitřních i venkovních prostorech), naturistické plavaní, malé fitness, BBQ na zahradě, kurzy thajské kuchyně, výlety po naturistických plážích v okolí i na malý naturistický ostrov, prádelnu, cyklistiku po okolí, jogging, pronájem motocyklů, transfery z/na letiště.

Strava:

Snídaně je v ceně ubytování. Máte možnost si vybrat z široké palety restaurací v okolí. Pouze 2 minuty chůze od resortu se nachází Le Celtique Bar and Restaurant, který je vyhlášený francouzskou a thajskou kuchyní. Spoustu hospod, restaurací a barů naleznete ve vzdálenosti menší než 1 km od resortu. Výbornou volbou může být i Lemon Tree Cafe andRestaurant, která se nachází přímo v resortu, a kde můžete volit evropskou nebo thajskou kuchyni. Otevřeno má deně od 8 do 20 h.

Zábava:

Venkovní bazén. V okolí resortu se naleznete nekonečně možností, jak trávit čas dovolené. Phuket je jedničkou mezi thajskými turistickými destinacemi. Například pokud jste zapálení cyklisté, jsou zde kola k zapůjčení zdarma.

Pláž:

Rawai Beach a Naiharm Beach jsou blízkosti resortu. Tyto pláže jsou textilní. Jsou organizovány výlety na odlehlé pláže nebo naturistický ostrov, kde si můžete vychutnat nahotu.

Další informace:

Pobyt v Lemon Tree Resortu můžete kombinovat s plavbami po Andamanském moři. Vyplouváme z Chalong Bay na Phuketu. Dále také nabízíme plavbu do Maynmaru (Barma) do soustroví Mergui.

Spolu s naší sesterskou cestovní kanceláří Eco-trails Asia, Co. Ltd., která sídlí v Siem Reapu v Kambodži, vám můžeme nabídnout ucelený a propracovaný program, zcela podle Vašich představ v Thajsku, Kambodži a Vietnamu. Více informací naleznete na www.eco-trails.asia

Doprava:

Letecky na mezinárodní letiště v Phuketu. Rádi Vám zajistíme letenku. Pro dopravu z/na letiště můžete použít transfer organizovaný rezortem, případně taxi. Rádi pro Vás zajistíme privátní transfer limuzínou.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo použijte náš webový formulář!