Naturistický pobyt · Thajsko · Bangkok · Barefeet Naturist Resort

Užijte si ničím nerušený odpočinek v klidném naturistickém resortu nedaleko rušného centra Bangkoku.

Popis:
Rádi bychom Vám nabídli malý resort v Bangkoku v exotickém Thajsku.  Barefeet vychází z anglického Barefoot, což znamená naboso, čímž resort poukazuje na lidskou přirozenost. Resort se nachází nedaleko centra. Z Mezinárodního letiště  Suvarnabhumi v Bangkoku Vám cesta zabere necelé půl hodiny. V resortu, kromě bazénu a ubytovaní najdete útočiště i jako denní návštěvníci nebo zde můžete zažít úžasné grilovací party.
 
Poloha:
Resort se nachází v Bangkoku, asi 15 min od centra Bangkoku. Mapa Na mezinárodní letiště  Suvarnabhumi trvá cesta necelých 30 min. Od letiště Don Mueng je vzdálen asi 20 min cesty.
 
Doprava:
Vlastní. V případě letecké,  Vám rádi zajistíme letenky i transfer z/na letiště.
 
Ubytování:
V resortu jsou k dispozici dva jednolůžkové pokoj a čtyři pokoje dvoulůžkové. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny prostornou dvojpostelí. Zde je možné ubytovat pouze dvě osoby, bez možnosti přistýlky.  Rodiny s dětmi mohou využít tzv. Connected rooms. Jedná se o dva dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi.
 
Vybavení:
Recepce, bazén, vyhlášené masáže.
 
Stravování:
Součástí ubytování je snídaně. V kuchyni Vám rádi připraví velmi chutné Thajské jídlo. V okolí najdete mnoho restaurací s kontinentální kuchyní. Možnost objednání jídla s dovozem.
 
Zábava:
Masáže, kurzy thajských masáží pro páry, vyhlášené večerní grilování, naturistická jóga, filmové večery.
 
Pláž:
Není. Resort se nachází nedaleko centra Bangkoku.
 
Další informace:
Večerní grilovaní začíná v 18:00.
Pro denní návštěvníky je připravena uzamykatelná šatna k odložení věcí vybavená sprchou, uvítací nápoj  (welcome drink) a velký ručník. Pokud s naturismem teprve začínáte, můžete být ze začátku zahalení v ručníku, který odložíte až jakmile se budete cítit pohodlněji bez něj.
Ve spolupráci se sesterskou CK Eco-trails Asia, Co., Ltd. vám můžeme tento pobyt doplnit dalším zajímavým programem na míru, přesně podle Vašich požadavků, ať už v Thajsku, Kambodži, Vietnamu nebo Laosu. Více na stránkách www.eco-trails.asia.
 
Cena:
 
Ceník Barefeet Resort 2016
  Cena za osobu
Barbecue večeře 174,00 Kč
Denní návštěva 56,00 Kč
Masáž, cena za hodinu. 353 Kč
  Cena za noc
Connected Rooms
(propojené pokoje)
vhodné pro rodiny
2 710,00 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 668,00 Kč
Jednolůžkový pokoj 1 112,00 Kč
 
Cena zahrnuje:
Ubytování uvedené výše
Služby uvedené výše
 
Cena nezahrnuje:
Letenku do Bangkoku (rádi Vám ji zajistíme)
Transfer z/na letiště v Bangkoku (rádi Vám jej zajistíme)

 

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..