Naturistický pobyt · Španělsko · Kanárské ostrovy · Atlantik

Chcete-li strávit svoji naturistickou dovolenou trochu jinak, zajímavěji, dobrodružněji, pak je plavba na plachetnici pro Vás tou pravou volbou. Kapacita nabízeného katamaránu s česky mluvícím kapitánem je až 9 osob. Je to ideální varianta pro rodinu nebo dvě, nebo pro skupinu přátel.

Trasu plavby si domluvíte na začátku s kapitánem podle délky Vašeho pobytu, místa vyplutí a pochopitelně podle Vašich přání. S plachetnicí pod vedením zkušeného kapitána (samozřejmě naturisty) se dostanete do míst, daleko od davů turistů. Nejčastějcím místem vyplutí je athénská marína. Koupání a kotvení v opuštěných zátokách na některém ze stovekřeckých ostrovů je zážitek, na který se nezapomíná. Loď má vybavenou kuchyni, takže teoreticky nemusíte za celou dovolenou "do civilizace". Můžete ovšem trávit večery v rušnějších městečcích na ostrovech či pobřeží a užít si středomořské kuchyně v některé z nesčíslných resturací. Výběr je jen na Vás!

Po dohodě lze naplánovat i trasu třeba na Madeiru nebo Azorské ostrovy.

Speciální ceny pro sezónu 2020 - 2021 (červenec 2020 - duben 2021)! Ceny začímají na 8.000,- Kč os./týden!!! Na přání Vám zajiostíme výhodné letenky, transfer do maríny, pobyt va naturistickém rezortu na některém ze Kanárských ostrovů, cestovní pojištění nebo třeba potápěčský kurz během plavby.

Typický týdenní program může vypadat třeba tato:

1. den
Nalodíme se mezi 16,00 - 18,00 hod., zpravidla rovnou vyplouváme.

2. - 5. den
Cestování, potápění a zábava!
Celý týden bydlíme na lodi, ale to neznamená, že by nebylo možné se podívat na břeh. Kromě potápění, plachtění, slunění a dalších aktivit se také pravidelně můžeme vydat na břeh. Na místa, kam se jinak, než na lodi nedostaneme, ale také na proslulé lokality v dané oblasti.

6. den
Návrat do přístavu
Večer připlujeme do přístavu, odkud jsme vyrazili. Poslední večer tak strávíme mimo jiné nedaleko sprch v přístavu, kde se můžeme v klidu opět transformovat do stavu vhodného k cestování. Večerní rozlučková party je samozřejmostí!

7. den
Dopolední vylodění
V dopoledních hodinách opouštíme loď a vydáváme se zpět směrem domů (nebo si výlet prodloužíme o pár dní na místě!
 

Cena zahrnuje následující služby:

 •     ubytování v dvojlůžkových kajutách s vlastním sociálním zázemím, WC a sprchou, lůžkoviny
 •     službu kapitána
 •     spotřebované pohonné hmoty, elektřinu, vodu a plyn
 •     využití motorového člunu 3,21 m, 5 HP


Ceny nezahrnují:

 •     dopravu a trajekt (viz. níže )
 •     stravu posádky, kapitána (viz. níže)
 •     placené přístavy
 •     závěrečný úklid (10 EUR/osoba)


Za příplatek:

 •     neomezené potápění – 15 L lahve a záteže, plnění lahví vzduchem 1 000,- Kč za osobu
 •     Strava – polopenze (pro celou posádku) 4 500,- Kč za osobu
 •     Strava – plná penze (pro celou posádku) 5 500,- Kč za osobu

 

Pokud Vás láká představa dovolené s pohupující se palubou pod nohami a večerů s těmi největšími a nejjasnějšími hvězdami nad hlavou, tak neváhejte  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..