Naturistický pobyt · Španělsko · Kanárské ostrovy · Lanzarote · Charco del Palo · Las Piteras

Nabízíme Vám pobyt na atraktivním ostrově Lanzarote. Rezort Las Piteras v naturistické vesničce Charco del Palo, založené v 70. letech minulého století, a postupně se stala i oblíbeným rekreačním resortem.  Koupání je možné v bazénu nebo ve dvou přírodních koupalištích (přílivové bazénky) v přilehlé mořské zátoce. Jedná se o celoroční naturistickou destinaci.

Ostrov Lanzarote nabízí mnoho přírodních krás, které stojí zato vidět. Vřele doporučujeme pronajmout si na místě auto a uskutečnit výlety podle svých představ.

Charco del Palo má jako jediný oficiální povolení, jako FKK na Kanárských ostrovech. Díky tomu, se zde naturismus neomezuje pouze na část pláží, ale funguje v širším měřítku. Resort navíc není striktně FKK, volba je zcela na Vás.

Poloha
Resort se nachází severovýchodě ostrova Lanzarote, jenž je sopečného původu a je součástí Kanárských ostrovů. Pobřeží ostrova omývá Atlantský oceán. Ostrov Lanzarote je nejstarším z Kanárských ostrovů. Mapa

Ubytování
Ubytování v resortu je v apartmánech a bungalovech.

Studio Isabel:

Apartmán pro 2 osoby, celková plocha cca. 30 m2, součástí apartmánu je terasa odkud se, kde najdete připravená lehátka. Apartmány jsou vzdáleny asi 250 m od moře. V apartmánu najdete obývací pokoj s pohovkou, malý kuchyňský kout a ložnici s francouzskou postelí. V koupelně je sprchový kout a WC. Z obývacího pokoje, odkud je průchod na terasu máte krásný výhled na Atlantik. Apartmány byly rekonstruovány v roce 2012.

Evanatura:

Evanatura je budova po rekonstrukci ve které se můžete ubytovat v devíti apartmánech. Před budovou naleznete bazén. Budovu naleznete v „první linií“ hned u oceánu. Ve všech apartmánech v budově naleznete vybavený kuchyňský kout, TV se satelitem, DVD přehrávač a připojení k internetu

Evanatura studio I: celková plocha cca 25 m2 + terasa, ubytování pro dvě osoby, s jednou ložnicí, v první řadě u Oceánu, s výhledem na moře, Internet za poplatek na vyžádání.

Evanatura studio II: celková plocha cca. 30 m2 + ubytování pro dvě osoby, s jednou ložnicí, v první řadě u Oceánu, s výhledem na moře, Internet za poplatek na vyžádání.

Evanatura Suite 4: celková plocha cca 50 m2 se nacházejí v prvním patře budovy. Najdete zde dvě ložnice, ubytovat se zde mohou až 4 osoby. Apartmánu dominuje prostorný obývací pokoj s pohovkou. V první řadě u Oceánu, s výhledem na moře, Internet za poplatek na vyžádání.

Las Piteras Patio: celková plocha cca 27 m2. Apartmány v první řadě u oceánu, tudíž z nich máte neopakovatelný výhled. Ubytovat se zde mohou  až 3 osoby. V apartmánu najdete ložnici a prostornou kuchyni. Před apartmánem najdete vlastní bazén.Internet za poplatek na vyžádání.

Las Piteras Front: celková plocha cca 27 m2. Apartmány v první řadě u oceánu, tudíž z nich máte neopakovatelný výhled. Ubytovat se zde mohou dvě osoby. V apartmánu najdete ložnici a prostornou kuchyni. Před apartmánem najdete vlastní bazén.Internet za poplatek na vyžádání.

Casa Ronda I: celková plocha cca 120 m2. Jedná se o bungalov se třemi ložnicemi a 2x koupelnami. Ubytovat se zde může až 6 osob. Kolem bungalovů najdete prostornou zahradu s mnoha palmami. Bungalovy mají vlastní bazén o rozměrech 8x4 m. Z dalšího vybavení zde naleznete TV + Sat, Hi-Fi, klimatizaci. Internet za poplatek na vyžádání.

Casa Ronda II: celková plocha cca 85 m2. Stejné jako Casa Ronda I. V tomto bungalovu najdete pouze 2 ložnice. Proto je vhodný pro maximálně 4 osoby. Internet za poplatek na vyžádání

Vybavení
V každém z ubytování najdete TV+Sat, internet za poplatek, viz. popis ubytování. Výměna ložního prádla, osušek a ručníků 1x za týden, lze i na vyžádání častěji za poplatek. Lékař nebo například bankomat v blízkém městě Gautize.

Stravování
V resortu Charco del Palo máte možnost vlastního stravování nebo můžete využít některou ze tří restaurací v resortu.Restaurace La Tunera, kde každé pondělí můžete ochutnat grilované speciality. Restaurace Petra Pub je otevřena po celý den a občerstvení zde můžete využít po celý den. Restaurace Tropical je restaurace s přátelskou obsluhou a vlastním bazénem. Také můžete zvolit znovuotevřenou restauraci Romantica. V resortu také můžete navštívit místní bar.

Nakupování
Přímo v rezortu je umístěný i malý supermarket, kde  zakoupíte všechno nejnutnější, co k dovolené potřebujete. Další supermarkety najdete např. v městečku Mala (3 km). Větší obchody se širším sortimentem jsou vzdálené přibližně 20 km.

Zábava
Můžete využít bazénů v jednotlivých objektech nebo dva „přírodní“ bazény na pobřeží. Stolní tenis. Výlety po okolí například do nedalekého městečka Guatiza.

Vzhledem k tomu, že je ostrov Lanzarote sopečného původu, najdete zde mnoho přírodních unikátů a krás, jmenujme jen některé z nich. Jeskynní labyrint Cueva de los Verdes, zelená laguna u El Golfo, Guinate Tropical park s malou zoo, lagunami a vodopády nebo například svět vulkánů v národním parku Timanfaya.

Pláž
Vzhledem k tomu, že je ostrov vulkanického původu, je bezpečné se koupat v Atlantiku pouze je li klidný a bez vln. V těsné blízkosti resortu najdete tři přírodní vulkanické „bazény“, které se při přílivu plní vodou, takto máte možnost se naprosto bez rizik koupat v Atlantiku.

Doprava
Letecky z Prahy/Vídně do Lanzarote s přestupem v Barceloně nebo Madridu. Letenky Vám rádi zajistíme.

Další informace
Dětská postýlka na vyžádání za příplatek

Máte-li zájem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my Vám zpracujeme individuální nabídku.