Naturistický pobyt · Španělsko · Kanárské ostrovy · Lanzarote · Charco del Palo · Castillo de Papagayo

Nabízíme Vám pobyt na atraktivním ostrově Lanzarote. Rezort Castillo de Papagayo je vzdálený 21 km od letiště. Jedná se o celoroční naturistickou destinaci. Lanzarote má zhruba 200 km pobřeží a pouhých 10% je písečné a zbytek tvoří lávové útesy.

Ostrov Lanzarote nabízí mnoho přírodních krás, které stojí zato vidět. Vřele doporučujeme pronajmout si na místě auto a uskutečnit výlety podle svých představ.

Poloha
Castillo de Papagayo na severovýchodním pobřeží Lanzarote je stranou od „masového“ turismu. Je jedním z nejstarších Kanárských ostrovů vulkanického původu v Atlantském oceánu Mapa

Nabízí ubytování s terasou a balkonem v naturistickém komplexu vzdáleném 2,3 km od Kaktusových zahrad. Výhled je možný na bazén a na bazén a zahradu.

Tento komplex je výhradně pro milovníky naturismu a nudismu pro všechny, kteří si chtějí odpočinout v přírodě. Součástí bazénu je prostor pro relax a trávení volného času na přírodním trávníku a prostor s lehátky na opalování.


Ubytování                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Rezort obsahuje 20 apartmánů (maximálně pro 4 osoby)

Každý apartmán obsahuje 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou, varnou konvici, kávovar, toustovač, TV, trezor, fén, Wi-Fi zdarma a koupelnu se sprchovým koutem. Všechny apartmány mají  terasu s kouzelnou vyhlídkou na zahradu, bazén a ty výše položené i na oceán.


Pláž
Vzhledem k tomu, že je ostrov vulkanického původu, je bezpečné se koupat v Atlantiku pouze je li klidný a bez vln. V těsné blízkosti resortu najdete tři přírodní vulkanické „bazény“, které se při přílivu plní vodou, takto máte možnost se naprosto bez rizik koupat v Atlantiku.

Vzhledem k tomu, že je ostrov Lanzarote sopečného původu, najdete zde mnoho přírodních unikátů a krás, jmenujme jen některé z nich. Jeskynní labyrint Cueva de los Verdes, zelená laguna u El Golfo, Guinate Tropical park s malou zoo, lagunami a vodopády nebo například svět vulkánů v národním parku Timanfaya.

Doprava
Letecky z Prahy/Vídně do Lanzarote s přestupem v Barceloně nebo Madridu. Letenky Vám rádi zajistíme.

Další informace
Dětská postýlka na vyžádání za příplatek

Máte-li zájem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my Vám zpracujeme individuální nabídku.