Naturistická dovolená · Španělsko  · Gran Canaria · Magnolias Natura

Rádi bychom Vám nabídli dovolenou na nejznámějším z Kanárských ostrovů, ostrově Gran Canaria, kde si můžete užít šest kilometrů dlouhou písečnou pláž, duny a především podnebí, které bylo v anketě vyhodnoceno jako nejlepší na světě. Hotel je naturisticky zaměřen již deset let a proto nabízí služby šité nudistům na míru. Důkazem jsou hosté, kteří se do Magnolias Natura pravidelně vrací. V roce 2014 proběhla v rezortu rekunstrukce a tak uspokojí i náročnějšího klienta.

Poloha
Hotel se nachází na ostrově Gran Canaria, na klidném a odlehlém místě Maspalomas na jižním pobřeží ostrova. Maspalomas je neoficiální „hlavní město“ nudismu v Evropě. Mapa

Ubytování
Ubytování v jednom z 28 bungalovů, které jsou obklopeny tropickou zahradou. V každém z bungalovů najdete obývací pokoj, kuchyňský kout, oddělenou ložnici, koupelnu a vlastní terasu. K výbavě patří také plochá TV se satelitním příjmem, trezor, klimatizace, přímou telefonní linkou, k dispozici je i wifi připojení k internetu. V bungalovu se může ubytovat třetí osoba na rozkládací pohovce.

Vybavení
Wi-fi zdarma, v prostorách recepce najdete minimarket. Lékař v blízkosti areálu. V recepci vám zajistí půjčení auta, několikrát denně jezdí kolem rezortu autobus na/z pláž. Slunečníky a lehátka zdarma u bazénu. Úklid na pokojích 5x týdně.

Stravování
Vlastní /SV/ s možností dokoupení polopenze/HP/ nebo pouze snídaně. Je též možné so objednat večeři v restauraci u bazénu, která se podává od 18:30 do 22:00. Snídaně jsou podávány formou bufetu s bohatou nabídkou čerstvé zeleniny, ovoce, ryb a mořských plodů.

Zábava
V resortu najdete 18 m dlouhý bazén, jacuzzi a vyhřívaný bazén, stolní tenis a petang. Posilovna je vzdálena asi 300 m. Resort se nachází v těsné blízkosti rozlehlého golfového hřiště. Nedaleko hotelu se nachází nákupní centrum. Na nedaleké pláži je možnost zapůjčeni vybavení pro širokou škálu vodních sportů. Mnoho možností výletů do okolí. Ostrov je sopečného původu a najdeme zde, rozeklané pohoří, úrodné nížiny, poušť i oázy s palmami.

Pláž
Písčitá několik kilometrů dlouhá pláž se nachází nedaleko hotelu.

Doprava
Letecky z Prahy (případně z Mnichova) na letiště Gran Canaria Airport, které je vzdáleno asi 70 km od resortu. Rádi vám zajistíme letenky, transfer, či další služby či program.
Další informace

Cena

Cena za pokoj/noc
Termín 1.5. – 31.5. 1 – 2 os. 75,00 €
3. os 85,00 €
1.6. – 07.07. 1 – 2 os. 74,00 €
3. os 84,00 €
17.08. - 31.10. 1 – 2 os. 83,00 €
3. os 93,00 €
Příplatky
Snídaně os/den 8,50 €
Polopenze os/den 24,50 €
+7 % daň

Ceny jsou pouze orientační, rádi Vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci.Středisko je určeno pouze pro dospělé a děti starší 12 let.

Máte-li zájem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my Vám rádi zpracujeme individuální nabídku.