Naturistická dovolená · Španělsko · Fuerteventura · Monte Marina

Chtěli bychom Vám nabídnout naturistickou v resortu dovolenou na v resortu Monte Marina, jenž se nachází ostrově Fuerteventura, který je součástí Kanárských ostrovů. Resort leží v těsné blízkosti pláže a přímo sousedí s textilním hotelem Marina Playa ve kterém můžete také využít řadus služeb.

Poloha
Resort se nachází na jihu ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Resort se nachází v blízkosti vesnice Morro Jable. Rušné letovisko Jandia se nachází asi 10 km od resortu. Mapa

Ubytování
Ubytovat se můžete v jednom z 63 apartmánů, které jsou umístěny ve dvoupodlažní apartmánové budově. Budovu obklopuje zahrada plná palem a zeleně ve které najdeme také bazén se slanou vodou. Všechny apartmány jsou vybaveny podobně, liší se pouze výhledem do zahrady nebo na moře. Najdete v nich obývací pokoj s televizí se satelitním příjmem, pohovkou, která slouží jako postel pro třetí osobu. Dále v apartmánu najdete vybavenou kuchyňku, jídelní kout, ložnici s dvojpostelí, koupelnu vybavenou fénem a sprchou, wc.

Typ B – ubytování pro 1 až 3 osoby, je umístěn v přízemí, najdete zde terasu, výhled částečně na moře a částečně na bazén.

Typ C – ubytování pro 1 až 3 osoby, je umístěn v prvním patře, vybaven je stejně jako typ B, navíc má balkon

Typ D – ubytování pro 1 až 3 osoby, je umístěn v prvním patře,vybaven je stejně jako typ B, navíc má balkon a výhled na moře

Typ E – ubytování pro 1 až 4 osoby, je umístěn v přízemí nebo v prvním patře, je vybaven stejně jako typ B, navíc ma další ložnici s oddělenými lůžky a další koupelnu se sprchou a wc.

Vybavení
Recepci najdete v textilním hotelu Marina Playa, stejně jako restauraci. Trezor, lehátka a slunečníky na pláži jsou zpoplatněny na místě. Bazén se slanou vodu, který je obklopen slunečníky a lehátky zdarma.

Stravování
Vlastní /SV/ s možností dokoupení polopenze/HP/ nebo pouze snídaně /UF/. Snídaně a večeře jsou podávány v hotelové restauraci s bohatou nabídkou čerstvé zeleniny, ovoce, ryb a mořských plodů. Stravovaní probíhá v restauraci spřáteleného textilního hotelu Marina Playa. Poblíž hotelu najdete malý supermarket.

V resortu si můžete dokoupit snídani za 10,00 € os/den nebo polopenzi za 25,00 € os/den

Zábava
V bazénu najdete whirpool, V resortu je sauna zdarma. Stolní tenis, stolní fotbal. V „textilním“ hotelu Marina Playa knihovna nebo například vodní gymnastika. Fitness nebo masáže za poplatek.

Pláž
Písčitá, několik kilometrů dlouhá pláž, kterou sdílejí naturisté i oblečení. Pláž je vzdálená pár desítek metrů.

Doprava
Letecky z Prahy na mezinárodní letiště Fuerteventura Airport, které je vzdálené asi 75 km od resortu. Letenky Vám rádi zajistíme.

Ceny:

typ pokoje Cena v EUR/den/pokoj.
Cena platí pro 1 – 2 os.
na délku pobytu
7 – 13 dní
Cena v EUR/den/pokoj.
Cena platí pro 1 – 2 os.
na délku pobytu
14 – 27 dní
Cena v EUR/den/pokoj.
Cena platí pro 1 – 2 os.
na délku pobytu
14 – 27 dní
Typ B,
přízemí
77,00 € 68,00 € 65,00 €
Typ C, první patro
mimo pokoje číslo:
2,4,24,28,30,32,34
87,00 € 78,00 € 74,00 €
Typ D, přízemí
výhled na moře.
Pokoje číslo:
2,4,24,28,30,32,34
92,00 € 85,00 € 77,00 €
Typ E, velký apartmán
se dvěmi postelemi
99,00 € 91,00 € 87,00 €
Možnost kdykoliv použít saunu je součástí ceny.
Snídaně formou bufetu.
cena za os/den
Cena os/den 11,00 €
Polopenze (snídaně +
večeře) mimo nápoje
Cena os/den 27,00 €

Ceny jsou pouze orientační, rádi Vám zpracujeme individuální nabídku.

Máte-li zájem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my Vám rádi zpracujeme individuální nabídku.