Naturistický pobyt · Řecko · Kréta · Vritomartis

Chtěli bychom Vám nabídnout pobyt v jedinečném naturistickém resortu Vritomartis, ležícím na jižním pobřeží Kréty. Tento rodinný podnik se skvělým zázemím k naturismu, je velmi vyhledávanou FKK destinací.

Poloha
Resort leží na jižním pobřeží Kréty asi 3 km od přístavního městečka Chóra Sfakion s překrásným výhledem na moře. Pozadí resortu dokreslují majestátní Bílé Hory stoupající až do výšky 2000 m. Právě nedotčenost jižního pobřeží Kréty a jeho členitost přispívá k soukromí, jenž je ideální pro naturistická střediska. Mapa. P

Akce
Při příjezdu 18. dubna - 4. května a při pobytu minimálně 7 nocí sleva 25%, při pobytu 14 nocí sleva 35%

Při příjezdu 6. října - 18. října a při pobytu minimálně 7 nocí sleva 25%, při pobytu 14 nocí sleva 35%

Při příjezdu 5. května - 18. května a při pobytu minimálně 7 nocí sleva 5%, při pobytu 14 nocí sleva 15%

Při příjezdu 26.září - 5. října a při pobytu minimálně 7 nocí sleva 5%, při pobytu 14 nocí sleva 15%


Ubytování
Sezóna v resortu Vritomartis začíná 18. dubna a končí 25. října.

Ubytovat se lze v hotelových pokojích nebo bungalovech. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, telefonem, malou lednicí, vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem a volným přístupem k internetu.

Hotelový pokoj standardní s výhledem na hory – pokoj pro dvě osoby s dvojlůžkem, koupelnou se sprchovým koutem a balkonem s výhledem na hory.

Hotelový pokoj standardní s výhledem na moře – pokoj pro dvě osoby s dvojlůžkem, koupelnou se sprchovým koutem a balkonem s výhledem na moře.

Hotelový pokoj nadstandardní výhled na moře – pokoj pro dvě až tři osoby s dvojpostelí a rozkládací pohovkou, koupelnou se sprchovým koutem a velkým balkonem s výhledem na moře.

Hotelové rodinné apartmá – dva pokoje pro tři až pět osob, manželská postel, dvě samostatná lůžka a rozkládací pohovka, koupelna se sprchovým koutem, balkón s výhledem na moře.

Bungalov standardní s výhledem na moře – bungalov se dvěma samostatnými lůžky nebo manželskou postelí v přízemí a dalšími prostory pro ubytovaní jedné až dvou osob. Součástí je koupelna se sprchovým koutem.

Bungalov nadstandardní s výhledem na moře – bungalov se dvěma samostatnými nebo jednou manželskou postelí v prvním patře a dalším prostorem s ubytování jedné osoby. Součástí je koupelna se sprchovým koutem.

Velký bungalov s výhledem na moře – bungalov se dvěma samostatnými lůžky a jednou manželskou postelí, jedna nebo tři terasy s výhledem na moře, zahradu nebo hory. Součástí je koupelna se sprchovým koutem.

Vybavení
Součástí hotelu je recepce, kde je možné platit platebními kartami. Možnost využití trezoru za poplatek. K dispozici dva výtahy. Součástí resortu je malý obchod. Wi-Fi v okolí bazénu, baru a recepce. Hotelový bazén o rozměrech 25x12,5 m s lehátky a slunečníky zdarma. Dětský bazén. Lékařská péče je v nedalekém městě Chóra Sfakion, do kterého je možné se dopravit hotelovými autobusy několikrát denně.

Stravování
Polopenze /HP/ formou bohatých bufetů. Ingredience vysoké kvality tvoří základ každé dobré kuchyně a proto je samozřejmostí vždy čerstvá zelenina a ovoce (z velké části přímo z rodinné farmy majitelů), místní sýry a pečivo z nedaleké pekárny. Stravování probíhá v místní klimatizované restauraci s velkou venkovní terasou. Sklep, velmi dobře zásobený jak víny místními, tak dováženými přispívá ke kulinářským zážitkům. K dispozici je také Pool Bar, který je otevřen od 10:30 do 19:00 s možností stravování od 12:00 do 15:00 hodin. Další Snack Bar je umístěn na hotelové pláži u moře. Obědy ani nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Zábava
Bez poplatku je aqua aerobik, volejbalové a tenisové kurty, stolní tenis, zahradní šachy, petang, šipky, za poplatek masáže. Animace pro děti. Možnost zapůjčení kol nebo kajaků na pláži. Řada rganizovaných trekových tras po okolí. Zejména treky soutězkami Samaria, Aradena nebo Imbros, jsou samy o sobě dobrým důvodem navštívit Krétu. Potápěčské centrum je jen 2 km od hotelu, s možností potápěčských či šnorchlovacích výletů nebo s možností absolvovat potápěčský kurz. Možnost výletů lodí, i naturistických. Výlety do historických měst Chania, Rethymno, Heraklion na severním pobřeží. Tradiční řecké a krétské folklorní večery, taneční večery, kvízové večery.

Pláž
Nudistická pláž Filaki je vzdálená asi 15 min (700 m) od resortu. Na pláž můžete snadno dojít pěšky nebo se dopravit hotelovými autobusy, které jezdí v pravidelných intervalech. Pláž je velmi dobře přístupná, je tvořena drobnými oblázky. K dispozici jsou lehátka i slunečníky za poplatek. Pláž je vybavena toaletami a sprchami, součástí je Snack Bar se stíněnou terasou. Kromě toho lze příjemnou procházkou dojít i další netextilní pláž, která sice nemá vybavení, ale je zase méně frekventovaná.

Doprava
Letecká doprava do Chanie nebo Heraklionu z Prahy, Brna a Ostravy, případně z Vídně, Drážďan či Mnichova. Letenky Vám rádi zajistíme. K letence Vám rádi zajistíme i parkování na letišti.
Přeprava z hotelu možná předem objednaným taxi (jednosměrně z Chanie 95 €, z Heraklionu 145 €) nebo můžeme zajistit půjčení auta.

Další informace
Celý hotelový komplex (venku) je od východu do západu slunce naturistický, zatímco uvnitř hotelu ve společných prostorách je třeba mít alespoň ručník či sárong. Hotelový bazén a okolí včetně pláže Filaki jsou povinně bez plavek. Hotel je členem Mezinárodní unie naturistů (INF). Děti jsou vítány, vybavení s nimi počítá.

Kromě nabízených termínů je možný individuální příjezd v jiné dny a s jinou délkou pobytu. Máte-li zájem, napište nám a my Vám rádi zpracujeme individuální nabídku.

Ceny:

Hlavní Budova
Typ Ubytování
Minimálně dva dospělí na pokoji
cena osoba/noc. Součástí je
Polopenze (snídaně a večeře)
Standardní pokoj s bočním
výhledem na moře
64,49 €
Standardní pokoj
S výhledem na moře
69,49 €
Standardní pokoj
S výhledem na hory
52,50 €
Nadstandardní pokoj
S výhledem na moře
77,92 €
Jednolůžkový pokoj 94,91 €
Rodinný pokoj 93,91 €
Příplatek za pouze jednu
osobu na pokoji (výhled na moře)
128,87 €
Bungalovy
Standardní bungalov u moře 69,49 €
Nadstandardní bungalov
s výhledem na moře
77,92 €
Velký bungalov s výhledem na moře 93,91 €
   
Věk Příplatek za 3 – 4 osobu
na pokoji/v bungalovu
0 – 3 let 0,00 €
3 – 18+ let 18,87 €
   
Taxi z letiště Heraklion, jednosměrná,
Max. 4 osoby
149,00 €
Taxi z letiště Chania, jednosměrná,
Max. 4 osoby
95,00 €

Ceny jsou pouze orientační, rádi Vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.