Naturistický (FKK) pobyt · Portugalsko · Algarve

Portugalsko je u nás méně známou destinací, což je možná dané vzdáleností. Je to ale škoda! Za návštěvu určitě stojí, buď letecky, nebo autem, kdy je možné cestou navštívit řadu krásných míst. Možná nejlepší je kombinace - do Lisabonu letadlem, odtamtud autem.

Cestou do oblasti Algarve, kde je naturistický rezort, poznáte celé Portugalsko! Naturistické středisko je zde sice jen jedno, ale příjemné a dobře vybavené. Podél atlatického pobřeží je pak řada nádherných, písčitých FKK pláží.

Resort se nachází pouhých 30 minut od letiště Faro, v blízkosti těch nejkrásnějších naturistických pláží. Přitom poskytuje soukromí, příjemné prostředí, krásné zahrady, střešní terasu, bazén, vířivku - prostě vše, co může nudista potřebovat k prožití krásné dovolené. Zároveň je v dostupné vzdálenosti naleznete noční živote, restaurace, golf, atd. Mapa

Tento cenově přijatelný rezort nabízí ubytování se snídaní, ale volitelně je možné objednat i večeře či obědy. Je zde pět dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou s koupelnou a WC. Resort nepřijímá děti.

Algarve Naturist guest house je skutečně ideální místo pro naturistickou dovolenou v Portugalsku. V nabídce nechybí sauna, masáže, venkovní vířivka s barem a samozřejmě bazén. K dispozici je hostům kuchyňka na přípravu občerstvení nebo menších jídel, a společenská místnost pro případné chladnější večery.

V oblasti Algarve je celá řada krásných pláží, mnoho z nich s evropskou Modrou vlajkou. naturisté si mohou vybrat pláže naturistické pláže od východu na západ. Kromě naturistických pláží se v dosahu nachází i mnoho dalších možností a atrakcí. Můžete jít na golf, rybařit, věnovat se vodním sportům, zúčastnit se ochutnávek vín, nebo strávit večer v některé z mnoha restaurací, barů nebo v kasíně. V blízkosti je též řada historických památek.

Je možný individuální příjezd v libovolné dny a s různou délkou pobytu.

Ceny:

Apartmán s vlastní kuchyňkou      105 € od 1.5. do 31.10., jinak 90€

Pokoj (vč. snídaně pro dva)           95 €

 

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.