Cyklovýlet · Německo · Spréva

Zveme vás na kola na Sprévskou cyklostezku ve dnech 27. - 30. 7. 2017!


Projedeme z Budyšína před Berlín, oblastí Spreewald – německými Benátkami severu, romantickou oblastí s vynikající infrastrukturou pro cyklisty a domovem západních Slovanů – Lužických Srbů. To nám ostatně potvrdí i dvojjazyčné nápisy. Pohodové etapy s minimálním převýšením, kolem 60-70km, „na lehko“ (zavazadla nám převeze autobus). V busu pivo, večer možnost grilování, obojí za „české“ ceny.

Přespání ve vlastních stanech v kempech podél řeky. První a poslední kemp se nachází v bezprostřední blízkosti nuda pláží, cestou podél řeky je řada možností se vykoupat a to klidně i bez plavek ;-). Prostřední kemp je u termálních lázní s bazény (textilní) a saunami (bez plavek). Bude dostatek času na posezení v idylických rybářských hospůdkách i na obdivování biosférické rezervace UNESCO, kterou budeme projíždět.

Nástupní místo Praha - Budějovická, 5:00 ráno sraz a nakládka. Po dohodě možnost nástupu „cestou“. Návrat ve večerních hodinách tamtéž.
Cena 3.200,- za osobu (za předpokladu dvou osob ve stanu). Příplatek se jednotlivce ve stanu je 150,- Kč. Cena obsahuje dopravu (osoby, kol, zavazadel), 3x ubytování v kempu (s vlastním stanem), vytisknutý itinerář a pojištění CK proti úpadku. Bez průvodce. Komplexní cestovní pojištění za příplatek 170,- Kč/os.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.