Sauna Paradies je dle webu provozovatele největším saunovým areálem na světě. Vstup pro osoby starší 16 let. Jedná se o netextilní zónu, vstup do bazénů, vířivek i saun je výhradně bez plavek. Je třeba mít sebou prostěradlo nebo velkou osušku, vhodný je koupací plášť a obuv (sandály).

V ceně vstupného je i Thermen Paradies, rozlehlý aquapark vybavený skvělými tobogány. Pokud jej budete chtít navštívit, nezapomeňte sebou plavky.

Poloha

Erding u Mnichova, asi 400 km od Prahy. Mapa

Akce

Prodloužené půlnoční saunování, do 01:00. Saunové ceremoniály se konají každou půlhodinu, zpravidla 2-4 v různých místech.

Vybavení

Na této adrese je ke stažení mapa areálu, rady pro pobyt i návštěvní řád.http://www.therme-erding.de

Stravování

Vlastní. Doporučujeme si vzít sebou vlastní občerstvení i nápoje, k volnému použití jsou i pítka se studenou vodou. V areálu je několik restaurací a barů v různých cenových úrovních.

Doprava

Autobusem. Autobus bude označený logem Sunatur a nápisem Therme Eding.
Odjezd z Prahy - Zličína, konečná metra trasy B. Na parkovišti P + R.
Odjezd z Plzně - Černice, obchodní centrum Olympia

Další informace

Bude-li minimálně 8 účastníků rádi Vám zorganizujeme zájezd.

Program

1. den

Odjezd z Prahy 6:00, příjezd do termálních lázní Erding po 11. hodině. Pobyt v největším saunovém komplexu na světě až do odjezdu v 0:30. Příjezd do Prahy mezi 5. až 6. hodinou ranní.

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem
Celodenní vstupné
Vstupné zahrnuje vstup i do Thermen-Paradies a Galaxy

Cena nezahrnuje

Pojištění storna a/nebo léčebných výloh

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.