Naturistický pobyt · Jihoafrická republika · Harmony Nature Farm

Rádi bychom Vám nabídli pobyt v rodinném resortu v nedotčené Jihoafrické přírodě. V Harmony Nature Farm panuje celoročně velmi přívětivé počasí. Jihoafrická republika má jako dovolenková destinace řadu předností - není třeba vízum, časový posun je pouze hodinu, doba letu přijatelná. Je na jižní polokouli, takže je-li u nás zima, mají tam léto.

Navíc máme-li u nás letní čas, je tato destinace zcela bez časového posunu. K tomu exotická příroda, proslulá vína, a mnoho dalšího. 

Harmony Nature Farm je resort pouze pro dvojice (muž-žena) nebo pro rodiny. Samotným návštěvníkům či návštěvnicím není přístup umožněn.

Jeskyně Sterkfontein, nazývaná též kolébkou lidstva, Sun City s luxusním kasinem a park Pilanesburg, čtvrtý největší Jihoafrický národní park se nacházejí pouhých 30 minut cesty autem.

Chcete zkombinovat naturistickou dovolenou s poznáváním Jižní Afriky, její fauny, flóry, kultury a obyvatel? Nechte se inspirovat vzorovým itinerářem, který rádi ve spolupráci s Vámi upravíme přesně podle Vašich požadavků.


Poloha
Harmony Nature Farm je vzdálena asi 130 km severozápadně od mezinárodního letiště v Johanesburku. Cesta autem zabere zhruba hodinu a tři čtvrtě.  (mapa)

Ubytování
Ubytovat se můžete v chatkách s možností vaření. Také zde můžete využít možnosti kempování nebo ubytování v karavanu nebo obytném autě, samozřejmě pokus si takové pro pobyt v Jižní Africe zapůjčíte.

Vybavení
V resortu najdete venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazének, parní lázeň, společnou krytou terasu s venkovním grilem, kulečníkem či šipkami.

Stravování
Vlastní nebo za příplatek lze využít možnosti stravování v resortu.

Zábava
V resortu se nachází bazén menším vnitřním vyhřívaným bazénkem a parní lázní. Každý večer můžete s přáteli posedět ve společenské hale nebo na venkovní kryté terase u velkého grilu, či ohně. Také si můžete zahrát šipky nebo kulečník. V resortu Vám taky rádi zajistí výlety do okolí i vzdálenějších míst Jihoafrické republiky. Ať už se jedná o výlet do Kapského města, Národního parku Pilanesburg či Krugerova národního parku. Mezi návštěvníky jsou také velmi oblíbené výlety za ochutnávkou vína nebo podívaná na Plejtváky obrovské.

Pláž
Resort se nachází ve vnitrozemí, ke koupání můžete využít bazén.

Doprava
Letecky z Prahy do Johanesburku nebo Pretorie. Letenky Vám rádi zajistíme.

Další informace
Resort je orientován na rodiny a páry (muž a žena), proto není samotným návštěvnicím či návštěvníkům vstup povolen.

 

Chcete zkombinovat naturistickou dovolenou s poznáváním Jižní Afriky, její fauny, flóry, kultury a obyvatel? Nechte se inspirovat vzorovým itinerářem, který rádi ve spolupráci s Vámi upravíme přesně podle Vašich požadavků.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a rádi vám připravíme individuální nabídku, případně doplněnou o další program v regionu, sice již nenaturistický, ale s českým průvodcem případně využijete našeho kontaktního formuláře.