Naturistická dovolená · Korsika · Francie · Riva Bella

Rádi bychom Vám nabídli dovolenou na Korsice, jež patří mezi velmi vyhledávané naturistické destinace. Ressort Riva Bella je leží v těsné blízkosti pláže a je ukryt v neporušené přírodě lesoparku. Díky tomu budete mít při vaší naturistické dovolené dostatek soukromí. Mezi hlavní přednosti resortu patří jeho spojení s lázněmi Thalasso Spa Resort, kde si můžete užít relaxaci a zasloužený odpočinek.

Poloha
Resort leží na na východním pobřeží ostrova Korsika, zhruba v půli cesty mezi městy Bastia a Porto – Vecchio. Od Bastie se nachází asi 70 km jižně. Mapa


Ubytování
Ubytovat se můžete v nudistických bungalovech, luxusních vilách nebo můžete využít zdejšího naturistického kempu. V bungalovech a vilách najdeme kuchyňskou linku s mikrovlnou troubou, trezorem a vybavenou verandou.

Veranda Typ 1: Ubytování pro dvě osoby. Celková výměra kolem 25 m2. Ložnice se dvěma postelemi. Je možné si zvolit z ubytování na pláži nebo v parku.

Veranda Typ 1: Ubytování vhodné pro 2 až 4 osoby. Celková plocha 29 m2.Ubytování poblíž pláže ve druhé řadě za Typem 1. Ložnice se dvěma postelemi nebo s manželskou postelí. Navíc dětská ložnice se dvěma palandami.

Mini Vila Typ 3: Ubytování pro 2 – 4 os. Celková plocha 45 m2. Ložnice s manželskou postelí. Stejně jako u Typu 1 si můžete zvolit mezi ubytováním na pláži nebo v parku.

Reve Typ 4: Ubytování pro 2 – 5 osob. Celková plocha 45 m2. V blízkosti pláže (druhá řada).Klimatizace, TV. Ložnice s francouzskou postelí, druhá ložnice se třemi postelemi.

Vila Luxe Typ 5: Ubytování pro 2 až 4 osoby. Vila je vzdálena cca 60 m od pláže. Celková plocha 38 m2. Mimo dobře vybavené kuchyňky zde najdete jidelní kout, klimatizaci, TV, mini – věž. V ložnici najdete francouzskou postel v obyvacím pokoji rozkládací pohovku.

Lodge Nature a Bengali: Ubytování pro až 4 osoby. Jedná se o prostorný stan vzdálený asi 80 m od pláže. V ložnici najdete manželskou postel ve druhé ložnici najdete dvě postele. Společná místnost s jídelním koutem a malou kuchyňkou. Přípojka studené vody a alektřiny. Společné sociální zařízení.

Vybavení
Recepce k dispozici 7 dní v týdnu od 7:00 do 19:00, restaurace s panoramatickým výhledem, bar na pláži, který Vám bude k dispozici od 7:00 do 24:00, kde se můžete bavit například při karaoke, dvě lehátka a dva slunečníky v ceně ubytování, obchod přímo v resortu.

Stravování
Vlastní /SV/, případně si na místě můžete připlatit ta polopenzi nebo plnou penzi.

Zábava
V okolí najdete fitness středisko, nebo cyklistickou stezku, zahradní šachy, tenis, stolní tenis, volejbal, půjčovna kol, jízda na koni, půjčovna katamaránů nebo třeba windsurfing. Samozřejmostí jsou hydromasáže, relaxační masáže, lymfomasáže v zdejších Thalasso Spa. Jízda po pláži vozítkem Segway. Ostrov Korsika přímo vybízí k výletům na pobřeží nebo vnitrozemí.

Pláž
Resort leží přímo na pobřeží, takže písečnou pláž máte na dosah ruky.

Doprava
Letecky do města Ajaccio. Letenky Vám rádi zajistíme. Případně do Italského Livorna vlastním autem a po té transfer trajektem.


Další informace
Domácí mazlíčci jsou v resortu povoleni za poplatek 5,50 €/den a smějí být pouze na vodítku.

Je třeba si dovézt vlastní ručníky a utěrky nebo zapůjčit za poplatek 8 €

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.