Chcete-li strávit svoji dovolenou trochu jinak, zajímavěji, dobrodružněji, pak je plavba na plachetnici pro Vás tou pravou volbou. Kapacita nabízené plachetnice je 6 osob, délka 11.6m, tři kajuty pro hosty. Je to ideální varianta pro rodinu nebo dvě, nebo pro skupinu přátel. Cena pro rok 2021 je neuvěřitelných 1.400,- Kč na osobu a den při obsazení šesti hosty (zahrnuje loď, její pojištění a služby kapitána). Délka plavby je na Vás, doporučujeme však alespoň týden, lépe 10 dní smiley

Typický týdenní program:

1.den: Nalodění, seznámení se s kapitánem, lodí, vybalení zavazadel (doporučujeme měkké tašky, nebo kufry po vybalení nechat v autě). Přeplutí na některý blízký ostrov nebo nocleh v maríně (bez příplatku).
2.-5. den: plavba v nádherném národním parku Kornati nebo i mimo něj. Záleží na Vašich přáních a dohodě s kapitánem.
6. den: Poslední plavební den, nocleh v maríně v Zadaru (bez příplatku)
7. den: Po snídani je třeba vyklidit loď do 09:00 (nedohodnete-li se s kapitánem jinak)

Příplatky:

  1.     Strava kapitána: Máte na výběr – buď se postaráte o stravu kapitána – tzn., že se bude s Vámi stravovat – jíst, to co Vy, pokud půjdete do restaurace, tak ho vezmete s sebou a zplatíte i za něj, nebo připlatíte  €30/den a on se o svoji stravu postará.
  2.     Kotvení v marínách nebo na bójích
  3.     Vstup do NP Kornati
  4.     Spotřebovaná nafta

Vyplujete z maríny v Zadaru a trasu plavby si domluvíte na začátku s kapitánem podle délky Vašeho pobytu a podle Vašich přání. S plachetnicí pod vedením zkušeného a sympatického chorvatského kapitána - naturisty se dostanete do zajímavých míst, daleko od davů turistů. Koupání a kotvení v opuštěných zátokách na některém ze stovek chorvatských ostrovů je zážitek, na který se nezapomíná. Kapitán hovoří kromě chorvatštiny i dobře anglicky a v ceně Vám poskytne i výuku jachtingu. Skvělá možnost pro uchazeče o kapitánský průkaz! Loď má vybavenou kuchyni, takže teoreticky nemusíte za celou dovolenou "do civilizace". Můžete ovšem trávit večery v rušnějších městečkách na ostrovech či pobřeží a užít si středomořské kuchyně v některé z nesčíslných restaurací. Výběr je jen na Vás!

Na vyžádání umíme zajistit i loď větší podle Vašeho výběru a s českým kapitánem.

Pokud Vás láká představa dovolené s pohupující se palubou pod nohami a večerů s těmi největšími a nejjasnějšími hvězdami nad hlavou, tak neváhejte  a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte našeho kontaktního formuláře.