Naturistický pobyt · Černá Hora · Ada Bojana

Černá Hora, nebo také Montenegro, se nachází na pobřeží Jaderského moře, hned nad Albánii. Kromě půvabných pláží se pyšní divokými horami a mnoha památkami. Láká na klidnou dovolenou u moře i na aktivní ve vnitrozemí.

Naturistické středisko je zde sice jen jedno, ale má dlouhou tradici a pyšní se nádhernou písčitou FKK pláží, kterých na Jadranu mnoho není. Nabízíme Vám pobyt v jedinečném naturistickém resortu Ada Bojana. Tato destinace patří mezi velmi vyhledávané, zejména pro překrásnou přírodu, dlouhou písečnou pláž a velmi příznivé ceny.

Poloha
Nudistický resort Ada Bojana se nachází 11 km od města Ulcinj, jež bylo kdysi pirátským městem. Leží v deltě řeky Bojana v nejjižnějším bodě Černé Hory u hranice s Albánií. Resort je umístěn na ostrově trojúhelníkového tvaru, jež obtékají ramena řeky Bojana a na jihozápadě je omýván Jadranským mořem. Ostrov má rozlohu 4,8 km2, s písečnými plážemi o délce třech kilometrů. Dovolená v Černé Hoře je lákává především příznivými cenami, teplým mořem i možností zajímavých výletů.

Ubytování
Ceny jsou uváděny na osobu při dvou osobách v pokoji. Jednotlivá osoba na pokoji je za příplatek.

Resort má kapacitu 600 lůžek ve čtyřech typech ubytování.

Typ A (180 pokojů): Jedná se o jednopatrové vily, které jsou situovány přímo naproti restaurace. Ve vilách jsou dvou a tří lůžkové pokoje, samostatná koupelna a terasa. Součástí je klimatizace, televize a mini lednice.

Typ A1: Jsou nově zrekonstruované pokoje vybaveny dvěma postelemi nebo třemi postelemi případně manželskou postelí. Nově zrekonstruovaná je také koupelna. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí a mini lednic. Součástí pokoje je také terasa.

Typ B (46 pokojů): Jedná se o dřevěné bungalovy, které jsou ideální především pro páry. Bungalovy jsou umístěny ve východní části resortu naproti nudistické pláže a jsou řazeny do tří řad. V přízemí bungalovu se nachází malá chodba s koupelnou, ze které se po točitých dřevěných schodech dostanete do prvního patra, kde se nachází manželská postel, TV a mini lednice. Pokoj je vybaven klimatizací. Každý bungalov má malou verandu s překrásným výhledem na moře.

Typ L (70 pokojů): Tyto pokoje jsou z celého resortu nejkomfortnější a jsou ideální pro rodiny. Jsou umístěny v blízkosti pláže a uspořádány jsou do šestiúhelníku. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny dvojpostelí, rozkládací pohovkou (jež může být také využita na spaní), klimatizací, lednicí a terasou s krásným výhledem na moře.

Tábořiště Ada: Pro všechny milovníky kempinku je k dispozici autokemp Ada s kapacitou 220 míst. Kemp se rozkládá na 54.000 m2 a je vybaven 56. elektrickými přípojkami, 4. koupelnami, 16 záchody a 4. umývárnami. Autokemp prošel rekonstrukcí v roce 2012.

Stravování
Polopenze, formou samoobslužného bufetu (švédské stoly)
Za příplatek možnost plné penze.

Vybavení
Součástí hotelu je recepce, kde je možné se připojit k Wi-Fi. V resortu se také nachází malý obchod. V nedalekém městě Ulcinj se nachází mnoho historických památek a rozhodně byste měli navštívit místní pestré trhy.

Zábava
Resort Ada Bojana nabízí řadu sportovních aktivit. Hosté mohou využít tenisových kurtů, malé fotbalové hřiště nebo plážový volejbal či stolní tenis. Velký lákadlem tohoto letoviska jsou vyjížďky na koni. Nudistická pláž dlouhá téměř 3 kilometry k tomu přímo vybízí. Můžete zažít neopakovatelné zážitky při svítání či soumraku. Z dalších nabídek nelze nezmínit vodní sporty, jako surfování nebo plachtění. Pro milovníky adrenalinu je zde škola windsurfingu nebo kiteboardingu. Veškeré informace o zapůjčení a výuce jsou k dispozici na recepci. Jestliže po náročném sportovním dni zatoužíte odpočinku a masážích můžete navštívit špičkové hotelové maséry. Další možností relaxace je v Černé Hoře velmi oblíbený rybolov.

Pláž
3 kilometry dlouhá písečná pláž navazující přímo na resort. Máte možnost se koupat, jak v teplém Jadranském moři, tak i v chladnějších vodách řeky Bojany.
 

Ceník:

 

Ceník Ada Bojana
 
  Termín
Typ Ubytování do 10.6. od 16.9. 11.6. - 5.7.
21.8. - 15.9.
6.7. - 20.8.
Pokoj Typ L 36,80 € 47,15 € 55,20 €
Apartmán Typ A 34,50 € 43,70 € 46,00 €
Bungalov Typ B 31,05 € 40,25 € 42,55 €

 

 

Cena zahrnuje
ubytování
polopenzi
pobytovou taxu
pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje
dopravu do Černé Hory
nápoje k jídlům
plnou penzi (20% navýšení)

Slevy
děti 0-2 roky = zdarma
děti 2-10 let = sleva 30%
třetí osoba v dvoulůžkovém pokoji = sleva 20%

Doprava
Vlastním autem, z Prahy cca 1330 km.
Letecky do Podgorice, (odlety Praha, Vídeň), pak je třeba použít taxi. Letenky Vám rádi zajistíme.
Vlakem do Baru, cesta trvá téměř 30 hodin, spoje jsou v sezóně 4x týdně. Jízdenky můžeme zajistit, cena zpáteční již od 4800,- s příplatek 510,- Kč za lehátko. Z Baru lze dojet do Ada Bojany místním linkovým autobusem nebo použít taxi.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nás nezávazně kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.