Belle Plagne

Tato oblíbená lyžařská oblast La Plagne je položena na severních svazích údolí řeky Isery mezi městy Moutiers a Bourg St-Maurice. Oblast zahrnuje celkem 10 spojených lyžařských středisek. Středisko Belle Plagne leží ve výšce 2050 m n.m.

Zde se nudit nebudete,nabídka zábavních aktivit je široká,od sněžných motorek přes bruslení, paragliding a nový 900 metrů dlouhý výhradně freestylový snowpark až po jízdu na sportovních bobech. V posledních několika sezónách byla také nabídka rozšířena o mnoho rozličných aktivit určených pro nelyžaře, jako jsou prohlídky s průvodcem, výlety na sněžnicích nebo pěší výlety. Ve středisku Belle Plagne se zabavíte i v noci-naleznete zde bary, bowling a koncerty.

Tato luxusní residence, je postavena v tradičním savojském stylu ze dřeva a přírodního kamene.Nachází se nedaleko sjezdovky, ve výšce 2 050 m.n.m.) cca 100 metrů od lanovky. Za dobrých sněhových podmínek je možný příjezd na lyžích přímo k residenci.

Termíny a ceny jsou zde.

K vybavení patří recepce, restaurace, bar, supermarket, půjčovna a úschovna lyží a vnitřní parkoviště (počet míst omezen). Mnozí si zajisté užijí volný vstup do wellness centra (o rozloze 430 m²) s bazénem, posilovnou, saunami, lázeňskými a masážními místnostmi.

Apartmány jsou komfortní a prostorné, ve všech je k dispozici SAT TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), koupelna s vířivou vanou, plně vybavená kuchyňská linka (myčka nádobí, lednice, 4-plotýnkový sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, kávovar). Všechny mají balkón nebo terasu.

Na vyžádání také nabízíme velké prostorné apartmány pro 10-20 osob.

Ubytování
Apartmán 4

velikost cca 37 m² = obývací místnost s rozkládací pohovkou pro dva, ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, koupelna s vířivou vanou, oddělené WC

Apartmán 6

velikost 48 - 52 m² = obývací místnost s rozkládací pohovkou pro dva, 2x ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, koupelna s vířivou vanou, sprchový kout, oddělené WC

Apartmán 8

velikost cca 72m² = obývací místnost s rozkládací pohovkou pro dva, 3x ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, koupelna s vířivou vanou, sprchový kout, 2x WC