Arc 2000/1800/1600

Arc 2000 leží v nádherné přírodní oblasti v údolí Aiquille Rouge (3226 m n.m.) a Aiquille Grive (2732 m n.m.), kde architektura a rozvoj vždy respektoval přírodu.

Arc 1800 je středisko vkusně zasazené do okolní horské přírody a skládá se ze čtyř vesnic.

Arc 1600 se prezentuje jako perfektní místo pro lyžařskou dovolenou pro celou rodinu, zde najdou ideální podmínky pro sjezdové lyžování nejen velcí, ale především malí lyžaři.

Samotná střediska Les Arcs toho mají pro milovníky zimních sportů v nabídce víc než dost. Počínaje skvělými lyžařskými terény pro nejnáročnější, přes speciální tratě pro děti a začátečníky s pohyblivým chodníkem až po slalomové tratě, noční lyžování nebo freestyle areál a výborně vybavený snowpark. Není divu, že oblast bývá označována za jednu z nejkrásnějších ve francouzských Alpách.

Lanovka „Vanoise Express“ spojující La Plagne a Les Arcs překoná tuto vzdálenost během několika minut a dává tak jedinečnou možnost rozšířit zdejší možnosti lyžování o dalších 225 km lyžařských terénů. Ne náhodou je propojená oblast La Plagne a Les Arcs označena názvem Paradiski, protože 425 km perfektně upravených lyžařských terénů je skutečným lyžařským rájem.

Tato luxusní residence se pyšní vlastním relaxačním centrem a výbornou polohou přímo na sjezdovce u nástupu na sedačkovou lanovku. V blízkosti naleznete menší obchůdky, restaurace a bowling. Obchodní centrum je vzdáleno cca 100 metrů.

Residence No Name nabízí příjemné a pohodlné ubytování ve středisku. Nemusíte se obávat názvu No Name, ve středisku máme několik ubytovacích kapacit a dle obsazenosti Vám pečlivě vybereme nějaké z nich.