Saint Sorlin d'Arves

Tato kouzelná lyžařská vesnice Saint Sorlin d'Arves jakoby pocházela z pohádkové knížky.Je položená na svahu v nadmořské výšce 1.600 metrů a okamžitě vám učaruje svým typickým savojským kouzlem. Dřevem obložené selské dvory, malé uličky a obchůdky a útulné chalety určují vzhled obce a vytvářejí skutečně pohodovou atmosféru uprostřed čtvrté největší francouzské lyžařské oblasti Les Sybelles.

Zatímco lyžařský areál v bezprostředním okolí Saint Sorlin d'Arves může nabídnout 34 sjezdovek s celkovou délkou 120 kilometrů, 18 vleků a 2 zábavní parky, lyžařům v Saint Sorlin d'Arves jsou k dispozici i ostatní části rezortu Les Sybelles s 310 kilometry tratí. Většinu z nich zabírají především sjezdy středního stupně obtížnosti. Ale i začátečníci a praví lyžařští dobrodruzi si přijdou na své. Přes vrchol l’Ouillon ve výšce 2.431 m.n.m. jsou perfektně propojena 4 střediska La Toussuire, Le Corbier, Saint Sorlin d’Arves a St. Jean d’Arves.

Oblast Sybelles je možná méně známá než jiná střediska, ale je čtvrým nejrozsáhlejsím areálem.

Lyžařský areál: Saint Sorlin d'Arves - 42 sjezdovek, 120 km: 8 zelených, 16 modrých, 13 červených, 5 černých - 20 lyžařských vleků: 9 vleků, 9 sedačkových lanovek, 2 kouzelné koberce - Freestylové moduly : 1 snowpark a easy park v L'Ouillon

Lyžařská oblast : Les Sybelles (Le Corbier, Saint Jean d'Arves, La Toussuire, Les Bottières, Saint Sorlin d'Arves et Saint Colomban des Villards) - 128 sjezdovek, 310 km: 23 zelených, 56 modrých, 39 červených, 10 černých

Podrobný popis a fotogalerii najdete zde.

 

Tato residence se skládá z 12 tradičních dřevěných chaletů rozdělených do jednotlivých apartmánů. Pro vaše pohodní se v blízkosti nalézají obchody a restaurace. Residence je vzdálena asi 500 metrů od centra a asi 150 metrů od lyžařských vleků. Na sjezdovku se pohodlně dostanete pěšky, je však také možné využít i bezplatný skibus, který staví přímo před residencí.Pro vaše pohodlí je zde pro vás recepce s Wi-Fi připojením (zdarma), krytý bazén, dvě sauny a dvě vířivky ( také zdarma). Zastřešené parkovací stání je za poplatek 49€ / týden.