Le Corbier

Le Corbier je oblíbené středisko v oblasti Les Sybelles.Leží v nadmořské výšce 1550 metrů. Samotné středisko má 90 kilometrů sjezdových tratí se sedmi sedačkovými lanovkami a dvaceti vleky.Jsou zde sjezdovky všech úrovní,které vyhoví lyžařům všech úrovní.Ve středisku se nachází i snowpark.

Le Corbier patří ke střediskům modernějším, což dokazují i moderní ubytovací zařízení. Najdete zde typické francouzské chalety ze dřeva. Středisko bylo vybudováno sice moderně, ale v klasickém stylu. Ubytovací zařízení jsou zde propojovány klasickými arkádami s obchůdky. Po lyžování je zde mnoho restaurací, barů či další zábavné aktivity.

Velmi pohodlné, příjemné ubytování Les Alpages du Corbier se nachází uprostřed střediska a jen 15 metrů od sjezdovky a zhruba 50 metrů od lyžařského vleku. Možnost nákupů je v krátké vzdálenosti cca 200 metrech. Residence se skládá ze tří budov, pro vaše pohodlí nabízí restauraci, bar, vyhřívaný venkovní bazén (v ceně), saunu (za poplatek), posilovnu, prádelnu a lyžárnu, stejně jako obchod s lyžařskými potřebami. Bezplatné parkoviště je Vám k dispozici u domu a na kraji střediska. Za poplatek a po předchozí domluvě je možné využít kryté parkovací stání.