Val Thorens

Toto horské středisko Val Thorens leží přímo v srdci hor na konci údolí Valleé de Belleville stejně jako Les Menuires. Val Thorens leží na střeše Evropy,je totiž nejvýše položeným střediskem v Evropě (2300 m n.m.) Je to neznámější a nejnavštěvovanější středisko oblasti Les 3 Vallées. Obklopeno horskými masivy, nabízí skvělé lyžování jak na sjezdovkách, tak mimo ně.

Ve Val Thorens je možnost lyžování i v létě a to na největší hoře ve středisku Aiguille de Péclet (3561 m n.m.). Samotné středisko má 140 kilometrů skvěle upravovaných sjezdovek jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře. Největší zajímavostí je určitě kabinová lanovka na Cime de Caron (3195 m n.m.), která pojme naráz až 150 lyžařů. Na jejím vrcholu Vás čeká krásný úchvatný pohled na okolní panorama nejen francouzských Alp, ale i těch italských a švýcarských.

Středisko má snowpark s half-pipe, boardercrossem a 110 metrů dlohou U-rampou.

Večerní Val Thorens vás potěší příjemným posezením v místních restauracích,dále savojské trhy, diskotéky a s velkým kulturním programem po celou sezonu.

Residence No Name nabízí příjemné a pohodlné ubytování ve středisku. Nemusíte se obávat názvu No Name, máme ve středisku několik ubytovacích kapacit a dle obsazenosti Vám pečlivě vybereme některé z nich.