Luxusní, příjemné a pohodlné ubytování „chaletového“ typu se nachází v klidnější části Les Menuires – La Sapiniere, přímo u sjezdovky a s pohodovým dojezdem na lyžích přímo k residenci.Nachází se v pěším dosahu centra. Jedná se o komplex několika budov, kde Vám nabízíme ubytování pro 8, 10 a 11 osob. Na vyžádání také rádi zajistíme apartmány pro 4 nebo 6 osob.

Je zde pro vás recepce s lobby a úschovna lyží. Za příplatek je možné využít také nabídku relaxačního centra (vstup do vířivky, sauny a páry: 8 € / os./ 50 min.). Kryté parkovací stání je za poplatek (2 auta = 126€ / týden), kryté podzemní parkoviště (2 auta = 147€ / týden) a venkovní stání za 49€ / týden.

Všechny apartmány jsou nadstandardně vybavené,je zde obývací pokoj s TV, telefonem, krbovými kamny, trezor. Také plně vybavená kuchyňská linka (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, multifunkční trouba, varná keramická deska, myčka, varná konvice, kávovar, toustovač), koupelna – elektrický sušák a fén, WC, ručníky. Wi-Fi (připojení pro 1 zařízení zdarma), balkón.

Ubytování
CHALET 8 SAUNA

velikost 95 m² se saunou = obývací pokoj, salonek s krbem, sedací souprava, křeslo a TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, čtyři ložnice: jedna s manželskou postelí a tři se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny (s vanou nebo sprchou) a dva sprchové kouty, 3x WC, privátní sauna

CHALET 10

velikost 105 m² = ubytování na 3 podlažích s uzavřeným mezipatrem, obývací pokoj, salonek s krbem, sedací souprava a TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, pět ložnic: jedna s manželskou postelí a čtyři se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny (s vanou nebo sprchou) a dva sprchové kouty, 3x WC (jedno samostatné)

Chalet 11

velikost 115 m² = ubytování na 3 podlažích s uzavřeným mezipatrem, obývací pokoj s pohovkou, salonek s krbem, sedací souprava a TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, pět ložnic: dvě s manželskou postelí a tři se dvěma samostatnými lůžky + kabina s jednolůžkem, dvě koupelny (s vanou nebo sprchou) a dva sprchové kouty, 3x WC (jedno samostatné)