Les Menuires

Nejnaštěvovanější středisko celých francouzských Alp, Les Menuires leží ve výšce 1850 m n.m. v údolí Vallée de Belleville, kde mimo jiné leží i středisko Val Thorens.

Doporučujeme si zakoupit skipas na celou oblast Les 3 Vallées, poznáte celé okolí a vyberete si podlé svého zájmu ta nejlepší místa. V samotném Les Menuires je 160 kilometrů sjezdových tratí, v celé oblasti je neuvěřitelných 600 kilometrů sjezdovek.

Středisko je oblíbené všemi typy lyžařů, od úplných začátečníků,pro které je vyhrazena plocha přímo v centru La Croisette až po ty nejzkušenější. Skvělé podmínky jsou zde pro lyžování mimo sjezdovku, avšak záleží také na sněhových podmínkách. Les Menuires nabízí mnoho dalších aktivit. Zábavu i odpočinek se Vám určitě najdete v místních restauracích, barech, či na diskotéce.

Luxusní, příjemné a pohodlné ubytování „chaletového“ typu se nachází v klidnější části Les Menuires – La Sapiniere, přímo u sjezdovky a s pohodovým dojezdem na lyžích přímo k residenci.Nachází se v pěším dosahu centra. Jedná se o komplex několika budov, kde Vám nabízíme ubytování pro 8, 10 a 11 osob. Na vyžádání také rádi zajistíme apartmány pro 4 nebo 6 osob.

Residence No Name nabízí příjemné a pohodlné ubytování ve středisku. Nemusíte se obávat názvu No Name, máme ve středisku několik ubytovacích kapacit a dle obsazenosti Vám pečlivě vybereme jednu z nich.