Prázdninový park Kreischberg leží pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Kreischberg a přímo vedle něho vede běžkařská trať. Nejbližší město Murau je vzdálené 7 kilometrů.

Park je složený z hlavní budovy, 4 apartmánových domů, z nichž každý obsahuje 10 apartmánů ( 5 x studií, 5x rodinných apartmánů a 3x mezonetové apartmány), z volně stojících Troadkasten domů a dále z luxusních chaletů v moderním alpském stylu.

Samozřejmostí je parkování přímo u ubytování. Za poplatek je možné zakoupit polopenzi.

V hlavní budově se nachází recepce, konferenční místnost s projektorem, restaurace á la carte s barem, úschovna lyží. Relaxovat je možné kromě bazénu o velikosti 9 x 13 m i ve finské sauně, páře, soláriu nebo v relaxačním koutku. Za poplatek jsou možné masáže. Pro děti je k dispozici dětský koutek, miniclub, ping-pongový stůl a malý bazén. Bezplatné Wi-Fi.

Je možné si objednat pobyt již od 3 nocí.

Stravování: Snídaně: formou bufetu; Večeře: 3 chody, výběr hlavního jídla.

Ubytování
Studio pro 2

3 os. - cca 30m²: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s gaučem a s kuchyňským koutem. Sociální zařízení se sprchovým koutem a balkon.

Mezonetový apartmán pro 3

4 os. - cca 45 m²: neuzavřená ložnice s manželským lůžkem v patře. V přízemí je obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 os. a s kuchyňským koutem. Sociální zařízení se sprchovým koutem a balkon.

Rodinný apartmán pro 3

5 os. - cca 55 m²: přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 os. a kuchyňským koutem. Sociální zařízení se sprchovým koutem a balkon. V 1. patře: ložnice s manželským lůžkem a 1 lůžkem.

Village apartmán 2

4 os. cca 35 m2: přízemí: 2 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Sociální zařízení se sprchovým koutem a terasou.

Troadkasten house pro 3

4 os. - cca 41 m²: přízemí: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, terasa. V 1. patře: ložnice se 2 samostatnými lůžky.