Hotel Samerhof se nachází v centru městečka Tröpolach. Je vzdálený 300 metrů od lanovky Millenium Express, která obec spojuje s lyžařským areálem Nassfeld. Přímo ve stanici lanovky má hotel vlastní skřínky na uschování lyží, snowboardů a bot. Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu. Hotel disponuje komfortně vybavenými pokoji a apartmány.

Součástí hotelu je recepce, 2 restaurace, jídelna, bar, společenská místnost a knihovna a výtah. Relaxovat je možné ve wellness centru s 4 druhy saun, parní lázní, fitness zónou a relaxačními prostory. Za poplatek jsou možné masáže a kosmetické ošetření. Pro děti je zde velký, výborně vybavený dětský koutek, playstation, stolní tenis a stolní fotbálek. Na střeše hotelu je solární terasa s vyhřívaným malým bazénkem. Parkování na vyhrazeném parkovišti.

Je možné si zdarma zapůjčit sněžnice. Hotel zajišťuje prodej skipasů. Na zajištění instruktora lyžování lze uplatnit slevu 10% a při pronájmu lyží v partnerských půjčovnách 15%. Jsou možné i zkrácené pobyty.

Stravování: Snídaně: formou bohatého bufetu včetně nápojů

Odpolední snack: kafe, čaj a domácí koláč

Večeře: výběr ze 3 servírovaných menu o 5 chodech. Nápoje za poplatek.

Vybavení pokojů: TV sat, SKY Cinema TV, telefon, rádio, minibar, trezor, fén, topení, budík, dvd a cd přehrávač, toaletní potřeby, Wi-fi připojení a balkon

Vybavení apartmánů: TV SAT, SKY Cinema TV, telefon, rádio, minibar, trezor, fén, topení, budík, dvd a cd přehrávač, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar, varná konvice, toaster, toaletní potřeby, Wi-Fi připojení a balkon.

Ubytování
Pokoj Comfort 2/3/4

prostorný pokoj s manželskou postelí, případně s 3. pevným lůžkem a ve čtyřlůžkovém pokoji s palandou, vlastní sociální zařízení

Suite MINI pro 4 os. o velikosti 40 m²

ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s palandou, výborně vybavená kuchyňka s posezením a vlastní sociální zařízení.

Suite MIDI pro 6 os. o velikosti 65 m²

patrový apartmán, v přízemí: ložnice s manželskou postelí, výborně vybavená kuchyňka s posezením a vlastní sociální zařízení. V patře: obývací místnost s pohodlným rozkládacím gaučem pro 2 os.

Suite MAXI pro 6 os. o velikosti 70 m²

patrový apartmán, v přízemí: dvě ložnice s manželskou postelí, výborně vybavená kuchyňka s posezením a vlastní sociální zařízení. V patře: obývací místnost s pohodlným rozkládacím gaučem pro 2 os.