Apartmány Pernull se nacházejí v rodinném penzionu, položeném na klidném místě v Tröpolachu, 400 metrů od lanovky Millenium Express, 50 metrů od autobusové zastávky skibusu a 200 metrů od zastávky městského autobusu. Penzion je složen ze 5 různě velkých, útulných a výborně vybavených apartmánů.

Relaxovat je možné v sauně a v soláriu. Pro skupiny je tu příjemná společenská místnost s TV, kytarou a kuchyňkou. K dispozici je stolní tenis a Wi-Fi v celém objektu zdarma. Vyhřívaná úschovna lyží.

Vybavení: TV sat, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a v apartmánech nad 6 os. je i myčka nádobí

Ubytování
Bilo 4

velikost 38 m², ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím lůžkem, kuchyňským koutem, koupelna, oddělené WC. Balkon.

Trilo 4

velikost 55 m², 2 ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutem a posezením, koupelna, oddělené WC. Terasa.

Quadrilo 6

velikost 65 m², 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, obývací místnost s kuchyňským koutem a posezením, koupelna, oddělené WC. Balkon.

Quadrilo 8

velikost 95 m², 3 ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, obývací místnost s kuchyňským koutem a posezením, 2 koupelny a oddělené WC. Balkon.