Elegantní a moderní hotel se nachází v centru Bad Kleinkirchheimu, téměř naproti lázním St. Kathrein, 100 metrů po rovince od skiareálu Bad Kleinkirchheim/St. Oswald. V případě dobrých sněhových podmínek je možný příjezd na lyžích až k hotelu.

Součástí hotelu je recepce se vstupní halou, výtah, místnost s kachlovými kamny, restaurace pro hotelové hosty, restaurace à la carte, bar, konferenční místnost, dětský koutek, vyhřívaná úschovna lyží a parkoviště u hotelu. Wi-Fi připojení k internetu zdarma v celém hotelu.

Pro relaxaci můžete využít zázemí o velikosti 1.000 m², kde naleznete venkovní vyhřívaný bazén 13x8 metrů se vstupem zevnitř, 3x sauny (bylinná, finská a infračervená), parní lázeň, vířivku, relaxační koutek s lehátky a menší fitness. Za poplatek je možné využít solárium, kosmetické služby a masáže.

Vybavení pokojů: TV sat, telefon, fén, župan do wellness

Stravování:

Snídaně formou bohatého mezinárodního bufetu včetně nápojů.

Odpolední svačina: 3x týdně polévka, zákusek nebo nudlový salát, nápoje za poplatek.

Večeře: 4 chody - výběr ze 2 servírovaných menu ve formě: předkrm, první chod, druhý chod.

Studené předkrmy, dezerty a saláty formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Ubytování
Nockalm

velikost 22m², dvoulůžkový pokoj, ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení, bez balkonu

Kärtnten

velikost 25-30m², třílůžkový pokoj, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou pro děti, sociální zařízení, balkon

Junior Suite Maibrunn (36

40 m²) - čtyřlůžkový pokoj, ložnice s manželskou postelí, oddělený pokoj zašupovacími dveřmi s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, samostatné WC, balkon

Kaiserburg (50 m²)

rodinný apartmán pro 5 osob (na vyžádání), ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a rozkládací křeslo pro 5. osobu, předsíň se sociálním zařízením, balkon