Prázdninová vesnička Kirchleitn Grosswild se nachází cca 700 m od centra ve vesnici St. Oswald, přibližně 4,5 km od lázeňského města Bad Kleinkirchheim.

Vesnička se skládá z 24 apartmánových domů postavených v alpském stylu a nabízí 3 restaurace, dětské herny, půjčovny lyží, Wi-Fi připojení na apartmánu a službu na hlídání dětí.

Relaxovat je možné v sauně s relaxačním koutkem, cena též zahrnuje dopravu do lázní o velikosti 15.000 m2 v nedalekém Bad Kleinkirchheimu.

Na vyžádání je možné zajistit i luxusněji zařízené apartmány.

V případě, že by Vám nevyhovoval některý z nabízených termínů, je možné na vyžádání zařídit i jiný.

Letní nabídka

V létě nabízí Grosswild babysitting dětí ve věku 1-3 let 3x týdně odpoledne. Starší děti jsou rozčleněné do skupin a pod dohledem zkušeného personálu je vytvořen program adekvátní jejich věku jako například stopování zvířátek, rozpoznávání místní flory, stavění si přístřeší ze dřeva a podobně.

Apartmány je možné objednat na libovolný počet nocí. Pokud na webu nenajdete vyhovující termín, informujte se u nás v CK.

Zimní nabídka

Prázdninová vesnička Kirchleitn Grosswild se nachází cca 700 m od centra ve vesnici St. Oswald, přibližně 4,5 km od lázeňského města Bad Kleinkirchheim, se kterým je lyžařsky kompletně propojena.

Její poloha, přibližně 200 m od nejbližší lanovky, umožňuje rekreantům ponechat svá vozidla zaparkovaná po celou dobu pobytu.

Pro děti jsou nápoje u večeře zdarma (pokud je zakoupena). Dále je poskytována služba hlídání dětí od 3 let (po dobu 5 dní) s možností doprovodu do/ze lyžařské školičky, pečení chleba s personálem, venkovní hřiště, vnitřní herna nebo plocha na bruslení v Bad Kleinkirchheimu.

Dospělí mohou za poplatek absolvovat školení o tom, jak používat kachlová kamna v apartmánu (dřevo v ceně ).

Apartmány je možné objednat na libovolný počet nocí. Pokud na webu nenajdete vyhovující termín, informujte se u nás v CK.

Můžeme Vám nabídnout skipasy za výhodnější ceny než zakoupíte na místě.

Ubytování
Apartmán Bilo 4

velikost 35 m², ložnice se 2 lůžky pro děti do nedovršených 14 let, obývací pokoj se 2 gauči, kuchyňský kout, předsíň, sociální zařízení

Vybavení pokojů: TV, kachlová kamna.

Apartmán Trilo 6

velikost 55 m², ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem či 2 lůžky, kuchyňský kout, předsíň, sociální zařízení.

Vybavení pokojů: TV, kachlová kamna