Prázdninová vesnička Kirchleiten Kleinwild se nachází v centru vsi St. Oswald, poblíž lázeňského města Bad Kleinkirchheim.

Vesnička je položená 4 km od lázeňského města Bad Kleinkirchheim, s kterým je lyžařsky propojena.

Apartmánové domy jsou vzdálené přibližně 300 m od nejbližší lanovky a 200 m od zastávky skibusu.

K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu, vyhrazené parkoviště a za poplatek pračka se sušičkou.

Vesnička se skládá z apartmánových domů postavených v alpském stylu (s širokou nabídkou různých druhů apartmánů), centrální budovy s recepcí, restaurace, budovy s dětským klubem a velkým srubem.

Relaxovat je možné v sauně s relaxačním koutkem nebo v lázních o velikosti 15.000 m2 v nedalekém Bad Kleinkirchheimu, kam je možné dojet zdarma místním busem (v zimě skibusem) se zastávkou hned před recepcí.

Dorf Kleinwild patří do oblíbené skupiny „kinderhotels“.

Nabízí animační program pro děti od 3 do 12 let 6x týdně od 9.00 -18.00 h zkušeným personálem, který se postará o program jak vně tak uvnitř areálu.

Pro děti od 1-3 let je zajištěná služba na babysitting 3x odpoledne v týdnu s možností doprovodu do/z lyžařské školičky.

Stravování – ¾ penze

Snídaně: formou bohatého bufetu včetně bio koutku a nápojů

Odpolední svačina: sladké nebo slané pečivo. Nápoje za poplatek.

Večeře: formou bufetu s regionálními specialitami, studené a teplé předkrmy, saláty a dezerty formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Pro děti do 14 let stravování formou all inclusive: kromě snídaně a večeře zahrnuje také oběd a po celý den zajištěný pitný režim ve formě džusů.

Vybavenost apartmánů: TV sat, fén, kávovar „Nespresso“, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kachlová kamna (dřevo za poplatek), Wi-Fi připojení k internetu; u apartmánů trilo 7 NockLuxus též infrasauna.

Letní nabídka

V létě nabízí babysitting dětí ve věku 1-3 let 3x týdně odpoledne. Starší děti jsou rozčleněné do skupin a pod dohledem zkušeného personálu je vytvořen program adekvátní jejich věku.

Zimní nabídka

V rámci akce "Ski-wellness weeks" je v ceně skipasu zahrnut také vstup do termálních lázní Römerbad. Počet vstupů závisí na délce skipasu (např. u 6ti denního skipasu jsou v ceně 3 vstupy).

V zimním období má každé dítě do 12 let skipas BKK/St. Oswald jen za 1 € / den ke každému 6ti dennímu skipasu jeho rodiče.

Ubytování
Bilo 2+2 NockBerge

velokost 35 m²,malá ložnice se 2 oddělenými lůžky pro děti do nedovršených 14 let, obývací pokoj s manželským lůžkem a kachlovými kamny, kuchyňský kout, předsíň, sociální zařízení

Trilo 6 NockFamilie

velikost 55 m², ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předsíň, sociální zařízení, samostatné WC

Trilo 6 NockRanger

velikost 55 m², ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s netypickou palandou až pro 4 děti do nedovršených 10 let či 2 dospělé osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předsíň, sociální zařízení, samostatné WC.

Apartmán může být obsazen max. 6 os.

Trilo 7 NockLuxus

velikost 70 m², ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 2 palandami, obývací pokoj s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, předsíň, 2x sociální zařízení, balkon, infrasauna