Residence Camporossodue je situována 500 metrů od kabinové lanovky Monte Lussari a přibližně 3 kilometry od centra města. Díky své blízkosti k dálnici je výborně dopravně dostupná.

Residence je složená z několika budov, ve kterých jsou umístěny různě velké apartmány. Připojení Wi-Fi je zdarma. Součástí residence je recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, miniclub pro děti a animace. Relaxovat je možné ve fitness, u ping-pongu nebo u stolního fotbálku. Samozřejmostí je úschovna na lyže a boty a vyhrazené parkoviště (většinou kryté). Za poplatek lze využít masáže, pračku v prádelně a garáže.

Residence je vhodná jak pro rodinnou dovolenou, tak pro větší skupiny.

Vybavení pokojů: TV, telefon, mikrovlnná trouba, někdy Wi-Fi.

Ubytování
Mono 4

obývací pokoj s vysunovací manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, sociální zařízení, výjimečně balkon.

Bilo 5

ložnice se 2 oddělenými lůžky (někdy oddělená jen posuvnými dveřmi) nebo zvýšené patro v obývacím pokoji s manželskou postelí, obývací pokoj s vysunovací manželskou postelí, rozkládacím křeslem a s kuchyňským koutem, sociální zařízení, občas balkon či terasa.

Trilo 6

ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 2 oddělenými lůžky či malá ložnice s palandou (někdy oddělená jen posuvnými dveřmi), obývací pokoj s vysunovací manželskou postelí a s kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou či vanou, většinou balkon, terasa či předzahrádka.