Paganella

Paganella patří mezi nejrychleji se rozvíjející střediska italských Dolomit. Je položená pouhých 20 km od brenerské dálnice, což je velkou výhodou pro dopravu. Mezi Andalem a Fai jsou velmi efektivně propojené sjezdovky s moderními kabinkami a sedačkami, které mají přepravní kapacitu 7.000 osob za hodinu. Skiareál zahrnuje celkem 37 kilometrů sjezdových tratí.

Převážná část sjezdovek je středně těžkých, ale pro děti je zde tzv. „okruh lehčích sjezdovek“. Na sezonu 2015/2016 byla otevřená nová červená sjezdovka "Lupetto" dlouhá 1400 m, která propojila okruh modrých sjezdovek s lokalitou Prati di Gaggia, která je proslulá svými panoramaty na Dolomiti di Brenta.

Paganella není svojí náročností vhodná pouze na trénování sjezdů, na sjezdovce Olimpionica 2 se každoročně konají závody Evropského poháru ve sjezdovém lyžování. Nezapomenutelným zážitkem je také veřejností velmi oblíbený závod „hudebních nadšenců“ s koncertem Alpine Rockfest v rytmu hudby, kterého se účastníci Evropského poháru často účastní společně s veřejností.

PAGANELLA SKI ve spolupráci se SlopeDesign realizovala nový Snowpark DOSSON, rozdělený na zónu pro amatéry a experty, dosažitelný 8 místnou kabinkou Andalo-Doss Pelà.

Novinkou skiareálu je vyznačení tras pro milovníky skipalpinismu a sněžnic.

Širokou kulturní a sportovní nabídku apres ski zajišťuje relativně nová struktura s názvem Aqua In: tělocvična, kryté bazény, prostor pro wellness, plocha na bruslení nebo i místnosti pro kongresy. V Andalu najdete rovněž sáňkařskou dráhu, snowtubing a dětský FUN PARK pro ty nejmenší

Residence Meridiana a její dependance se nachází v centru městečka Andalo. Leží 150 metrů od sjezdovek a 50 metrů od zastávky skibusu.