Moderní a elegantní hotel se nachází ve středisku Monte Bondone v části Vason, 150 metrů od centra a 200 metrů od skiareálu.

Součástí hotelu je recepce, velké lobby s barem, restaurace, společenská místnost, kongresový sál pro 50 osob s projekční technikou i TV a prostor pro úschovu zavazadel. Dále je zde dětský koutek, úschovna lyží, dva výtahy, vyhrazená parkovací stání (některá jsou krytá). Wi-Fi je zdarma v prostoru lobby.

Pro relaxaci můžete využít bazén 11 x 7 metrů s dětským bazénkem, vířivku pro 2 osoby, umělý vodopád a lehátka. Osoby do 16 let mohou bazén využívat pouze do 18 hodin. Finskou aromatickou saunu, aromatickou páru, ledovou lázeň, multifunkční sprchu, Kneippův chodník a relaxační koutek s lehátky mohou využívat pouze osoby starší 16 let. Za poplatek hotel nabízí masáže, kosmetické služby, hotelovou prádelnu a garážová stání.

Hotel má velkou kapacitu i pro větší skupiny. Kromě týdenních nabízíme i zkrácené pobyty na čtyři a pět nocí.

Stravování: Snídaně: bohatý mezinárodní bufet včetně nápojů

Večeře: výběr ze 2 tříchodových menu: studené předkrmy, dezerty a saláty jsou formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Vybavení pokojů: TV sat, rádio, telefon, minibar, fén, trezor

Ubytování
Standard 2/3/4

prostorný pokoj s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky a případně 1 či 2 dalšími samostatnými lůžky či rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení.

Ceny a termíny
naleznete zde.