Marilleva/Folgarida

Marilleva a Folgarida jsou dvě lyžařská střediska, vzájemně propojená a tvořící jednu společnou oblast. Nachází se 50 kilometrů od Bolzana a nedaleko větší oblasti Madonna di Campliglio, s kterou je rovněž propojená. Samostatně má 50 kilometrů sjezdovek - v Marillevě najdeme lehčí a ve Folgaridě ty těžší tratě pro náročnější lyžaře.

Sjezdové tratě jsou zde dlouhé a vždy vzorně upravené. Jsou to moderní střediska s inovanými lanovkami a kabinkami. Pro snowboardisty je tu skvělý a velký snowpark s halfpipe. Dokonce se tady pořádalo Mistrovství světa ve snowboardingu. Pro děti je připraven krásný Family park ve Folgaridě, kde se jak vyřádí, tak se i něco přiučí. Tato oblast je každým rokem více oblíbenější a navštěvovanější. Jedinou nevýhodou může být nižší pohoda (900-2180 m n.m.), to ale kompenzuje 95% zasněžování. K aprés-ski aktivitám zde patří hlavně kluziště ve Folgaridě a tenisové kurty v Marillevě. Pro větší výběr si můžete zajet do Madonny di Campliglio. Oblast je vhodná pro všechny typy lyžařů a blízká dostupnost z Prahy také není na škodu.

Residence s apartmány se nachází v centru Marilleva 900 i mimo něj. Vzdálenost od skiareálu je 100 - 500 metrů.

Residence Sole Alto se nachází v místě Marilleva 1400, lze k ní dojet autem nebo kabinovou lanovkou z Marillevy 900. Nachází se mezi červenou sjezdovkou Paciana a černou Orti. Lanovka je vzdálená 200 metrů a dá se k ní dojet na lyžích či skibusem.