Residence Serrada s výtahem se nachází v centru vesničky Serrada, 200 m od sedačkové lanovky skiareálu Folgaria-Fiorentini a 4 km od Folgarie.

Součástí hotelu je recepce s lobby a společenská místnost s TV. Wi-Fi připojení k internetu je v celé residenci zdarma, herna pro děti, vyhrazené parkoviště, úschovna lyží a prostor pro úschovu zavazadel.

Relaxovat je možné za poplatek ve vířivce, sauně a v páře. Do wellness mají přístup pouze osoby starší 16 let za poplatek 30 €/os./týden. K rezidenci patří i blízká pizzerie, kde je možné výhodné stravování.

Vybavenost pokojů: TV sat, telefon, fén, trezor, Wi-Fi.

Ubytování
Bilo 4

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem. Vlastní sociální zařízení a zpravidla balkon.

Bilo 5

ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem. Vlastní sociální zařízení a zpravidla balkon.

Trilo 6

ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyňka, sociální zařízení, balkon